Kako izliječiti buku u mojoj glavi narodnih lijekova

Nakon rada u bučnom okruženju ili zbog starosti osobe o kojoj se radi o buci u glavi. Čini se, a glava ne boli, i ne trpe pritisak, ali konstantna buka ometa koncentraciju i normalno da se osjećaju. Kako izliječiti buku u mojoj glavi narodnih lijekova - postoje recepti koji će vam pomoći dobili osloboditi od buke u glavi i osjećam normalno.

Kako izliječiti buku u mojoj glavi narodnih lijekova:

  • skupljati cvijeće djeteline (pola litre jar), zaliti staklenku u potpunosti s alkoholom i ostaviti na tamnom mjestu da se uliti za 2 tjedna. Piti rakiju prije odlaska u krevet na žlicu.
  • oni ljudi koji ne mogu koristiti alkohol tinktura se preporučuje da se osuši zakuhati glavu djetelinu i piti kao čaj. Piti čaj grla od 3 do 6 puta dnevno.
  • nasjeckati češnjak i ispuniti ih pola kvart jar polovicu. Jar vrh uliti votku, poklopiti i ostaviti da se uliti za 12 dana. Uzmi tinktura 5 kapi, to razrjeđivanje s vodom.
kak-vylechit-Shum-v-golove-narodnymi-sredstvami
  • korijena i kore Eleutherococcus usitniti i uliti votku (1: 1). Znači nužno inzistirati zagrijati do tinktura će steći neku tamnu boju, i dobiti slatki miris. Prihvaćeno prije jela 30 kapi.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan