Liječenje demodicosis bilja

U prvom tromjesečju trudnoće sam morala nositi s osip na licu. U početku, liječnici su mislili da je to zajednički akne, ali nakon analize (struganje iz upaljene kože) ispostavilo da je demodekoz.

Acne je izvana vrlo sličan akni, ali u stvarnosti ove grinje proizvode upalu. Nemojte se plašiti, ove grinje se nalaze u gotovo svim ljudima na površini kože, hranjenje na vrhu stanica kože. No, ako je krpelj će ići malo dublje, to će izazvati upalu.

Bolest se najčešće vidi u ranoj adolescenciji, trudnoći i različitim naprezanjima.

Bio sam propisane Biljni liječenje demodectic šuga, kako bi se izbjeglo korištenje ozbiljnijih lijekova u mojoj „položaj”.

Dakle, evo nekoliko načina za lokalne anti-demodex:

  1. Svaki dan, napravite obloge od zgnječen češnjak.
  2. Artemisia bilja Grind 2 velike žlice ispuniti jednu čašu kipuće vode, zatim uliti oko 4 sata. Procijedite. Jedan - dva puta dnevno, primjenjuju obloge na četvrt sata. Prije toga, obrisati lice infuzije sadrži alkohol.
  3. Samljeti borovice bobice, 1 žlica, uliti čašu kipuće vode. Daljnje akcije su slične metode №2.
  4. Također se koristi kao komprimira esencije od krkavine kore i korijena elecampane.bilje

Liječenje demodicosis bilja provodi se i izvana i iznutra.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan