Čudo liječnik - kukuta uočena

Oh! Ovaj zlikovac dobrih očiju. On može učiniti mnogo dobra, ali to može dovesti do ruba groba kao brz kao dobili osloboditi od tih zlih sudbine. Kao takva od rođenja, on je uvijek sanjao o pravu, obučeni u bezopasan i da se uređenje na sliku vrt usjeva. boja je vrlo slična boji peršina lišća, on je uzeo od mrkve - to izgleda privlačno i bezopasno. Njegov prtljažnik cjevasti teleskopchik - donja deblja, gore - vrlo tanka. On voli djecu, a djeca ga vole, što ga cijevi.

U narodu se naziva jaram, ili stariji, iako nema nikakve veze s ovim starješine, on nije. Čak i njegovo ime je Angelica. Majstor prerušavanja i imitacije i svojim izgledom, to je vrlo individualno u druge - u zbirci cvatovima u vrijeme cvatnje (od prvog do posljednjeg dana lipnja), to može biti jako pogođeni. Hemlock - moćan efironos. Udahnuo zrak ispunjen mirisom kukuta, odjednom početi osjećati teške klesarima užasna bol u glavi njegova strašna glavi. Zatim sve (u najboljem slučaju) prolazi.

Pri prikupljanju cvjetova na njemu mora se pristupiti iz vjetra - inače problema. Miris kukuta oštar i neugodan - miris mišem gnijezda. Ove dvije osobine, mislim da je on također htjeli nekoga nasljedovati, ali nisu napravili pravi izbor. Ipak, to je dobro. On uništava rak. On je bio posebno uspješan u borbi protiv raka želuca, jetre, debelog crijeva, jednjaka, dojke - samo treba pravi pristup na njega, a on je uvijek završi sa svojim ubojicom.

Najbolje od svih metoda - kraljevski, kao što je opisano u Bibliji kralja Davida. U Psalmima, David se žali Bogu protiv Boga, moleći za milost: „Sve valove si me potlačeni ...”. Ovaj sustav se zove biciklista. Kada koristite otrov od ove smrtonosne sustava umire. Oslabljena intoksikacije raka živ dobiva više Bashing i živ, skupljajući snagu za borbu - imunološki sustav.



Suzbijanje raka, kukuta uklanja kancerogeni opijenost, ugrađen u tijelo postepeno i potiskuju imunološki sustav, narušili krvožilni sustav. Međutim, kao jak otrov, isti otrov dosadnih stanica, što uzrokuje da tijelo runningaway imunitet i dobiva joj, jačanje imunološkog sustava, omogućujući tijelu na daljnje vlastitu borbu.

Za početak, koji će detaljno prikupljanje ljekovitog sirovina. Početkom lipnja ojačao i dosegao ponekad ljudski kukuta rast baca cvat, puna eteričnih ulja. Na primjer, ja se dva kontejnera. Prvi - pola litre banci, u kojoj su finije pupoljci, dodajući malo mladih listova. punjenje

i ne prođe ni Vodička, pa smo umirali od žeđi, možemo sa sigurnošću jesti sve što smo htjeli u 80 dana. Vodichku piti po volji - i živjeti.

No, ne Radujmo se i diviti - tijelo nam ovaj-ne oprostiti - može poremetiti biopolyarnuyu ispravljanje okvira, a sve je na komade, kao što je obično slučaj s preranog radosti. Hodamo po uskom putu preko ponora smrti i ode samo na pola puta. Tko bi se nazvati pametan dodatak, HSK je iznad provalije, pokušavajući zadržati svoju ravnotežu, i odjednom počne pjevati?

Status trebao biti o je, kao Minesweeper, držeći se za ruke u mojoj. Što radost tamo!

Ako se spustite na posao, imali smo tumor na 3-4 stupnjeva, jak opijenost od raka, a tijelo oslabljene svih nedaća, početak drugog ciklusa, imamo imunološki sustav, uzimajući osloboditi od tumora, i uvjerenje da smo na pravom putu. Drugi put, možete dobiti do 40 kapi, ali ne možete dobiti odvodeći: kukuta - otrov. Stoga, prije nego dosegne 40, imamo

vratiti opet na isto, za ponovno pokretanje zadnji fiksiranje uspjeh put. Ali to je - na zahtjev.

Želim predstaviti svoje oči natpis na jednom od groblja spomenika Odessa. Tamo pokopan dionice su mu gorko iskustvo riječi, urezana u kamenu: „Sve je bilo dobro, ali sam želio bolje, i to je ono što je došao iz nje” ... mislim da je bio pametan čovjek, i pametne savjete ne može ignorirati.

Nakon teške borbe, potrebno je liječiti rane. Za cjelokupan rehabilitaciju tijelu sam dao sve potrebne alate. Najvažnija stvar - je vratiti krvožilni. Koči formiranje raka općenito.

Ostaje dodati da je kukuta uočena - snažan analgetik za rak. Također stimulira organe krvotvornih, ublažava varikoznih. A koliko je to još uvijek je skriven - samo Bog zna. On ju je stvorio i.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan