Učinkovito sredstvo za kašalj

Jednom davno sam pročitao knjigu (ne mogu se sjetiti tko je autor), s naslovom „ljekovita svojstva meda.” U to vrijeme, imam vrlo jak majka bolesna - 8 mjeseci iscrpljujuće kašalj. Sve tablete su pokušali, svim sredstvima koristiti. No, kašalj oslabio za neko vrijeme, ponovno pojavila. I u ovoj knjizi, našao sam recept - lijek za kašalj. Ne troši sekundu, trčao sam u ljekarnu i tržišta, kupio sam sve što je potrebno i nije agent. Nakon što sve potroši, kašalj mama nestala. Pravo je čudo! Budući da sam koristiti ovaj sam recept i savjetovati sve moje prijatelje da koristite jednostavan, ali vrlo učinkovit lijek za kašalj.

Dakle, učinkovit lijek za kašalj - sirup, glicerin, sok od limuna i meda.

Što vam je potrebno da se kašalj kapi?

Trebate kupiti u ljekarni glicerin. To se prodaje u 25-mililitru sklyanochkah. Dovoljno je bocu, ali ako želite poboljšati učinak, možete kupiti dva. Na tržištu se kupiti kvalitetan med (oko šalice) i jednog limuna.

Kako kuhati?

Limun uronjen u vodu, staviti na vatru i kuhati na laganoj vatri 10 minuta. Dalje, morate izrezati limun na pola i iscijediti sok u čašu. Sok od limuna sipati cijelu bocu glicerina, promiješati. Napunite čašu sa sokom od limuna i glicerina vrha s medom i kako miješati.

Kako koristiti?

uporaba takvog doziranja sirup kašalj ovisno o tome koliko je bolest počela. Kada blagi kašalj dosta tri puta dnevno jesti sirup, jednu žličicu prije jela i prije spavanja. Ako je jaka iscrpljujući kašalj treba piti do 8 puta dnevno, žličice, plus još jednu noć. Slabljenje kašalj brojne tehnike kako bi se smanjila potreba. Piti sirup dok god sve to završiti. Dakle, u toku uzimanja dovoljno je jednu šalicu sirup. Prije svake upotrebe meda i glicerin sirup pomiješati.

To kašalj lijek je stvarno učinkovit, provjeren više od jedne generacije. Nadamo se da će vam pomoći. Ostati zdrav!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan