Mast za povlačenjem gnoj i ozdravljenja

Mast, koja će se raspravljati u ovom članku nije gore od masti Elena Seymovoy. Recept koristiti tu pomast poznati kirurg VF Vojno-Yasenetsky. Ispravno je napravio, to privlači gnoj iz apscesa sve s krhotina, pa čak i metalne čips u tjednu uklanja površinski mastitis i kriminalac, po danu - od zanoktica. Potezne šipke čak važno i potkožnih čireva gnoj.
Prije mnogo godina, moj muž je moj prijatelj dogodilo gnojnu upalu žlijezda znojnica, pozvan od ljudi "suchim vimena”. To je uzrokovano stafilokoki i vrlo teško liječiti. Igor je bio na bolovanju za dva mjeseca: kirurzi nisu bili u stanju otvoriti apsces. On je dobio puno lijekova, uključujući i antibiotike. Povremeno, temperatura je bila podignuta. Kao što je već stavio u bolnici, ali Igor je supruga, i sama liječnica, pripremljena mast i počeo nametnuti na nju već otkrivene apscesi i crvenilo. Osim toga, za podizanje imuniteta dobije ga se razrijedi vodom do guste tekućine kreme suhog kvasca i 1 žlica 3 puta dnevno uz obroke. Tjedan dana kasnije, Igor je otišao na posao.
U tu mast ne samo da pomaže! Jedan dan susjed svjedočiti prst rezanje kružnu pilu. Kirurzi su prikupili kosti, šivani kožni, imenuje penicilin. Ali jednog dana prst dignut, visoku temperaturu. Mučiti, noć, jutro ode susjedu moj prijatelj pitati za pomoć. To je ostavio mu mast i zavoji su promijenili dnevno. Tjedan dana kasnije, seli gnoj, oticanje i crvenilo spava, m sav promet u potpunosti nastavljen.
A sada kako kuhati mast:
1. Rastopiti maslac dobar
2. Baciti u svojoj fino planiranog čips vosak (4: 1) i dovesti do potpunog otapanja voska (ali ne kuhati!)
Ako hardish masti - dodati malo ulja. A da biste dobili osloboditi od uzavre na koži grube - strugotine tamne sapuna.
Mast baci u obliku topline, stisnuti, ali bez polietilena. I držati se ne mami, do dva dana ako nema više gnoj, ali samo upliće.
To je cijeli recept!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan