Erozija POMOĆ izop

Imao sam erozije grlića maternice, ali nisam pridaju mnogo važnosti za njega. I ja sam razmišljao o bolesti do dana kad je na TV-u govorio o slučaju kada je cervikalna erozija je degenerirala u rak. Nakon toga mi se sviđa nešto potaknuo, a ja pouzdano počeo pripremati sami lijek.

Ja ulijte 2 šalice divlje izopa u lonac pun vode i staviti da prokuha. kuhani sam za 2 sata i nije prestajala do sljedećeg dana. Ujutro sam opet kuhati izopa i lijevo do večeri. U večernjim satima, procijediti juhu u zdjelu, zagrijati (ne previše toplo) i sjeo u njemu za 15-20 minuta. Onda (na prazan želudac) ležao je na podu na leđima, koljena savijena, uveo infuziju štrcaljku i nije vježbe, zatim napeti, a zatim opušta mišiće unutarnje (za infuziju koliko je moguće duboko u hit). A noću sam uveo pamuk obrisak natopljenom u ulju sisavaca, dodajući malo meda i, s druge strane, vezan dug niz, kako bi se lako izvući. Ja sam dodao biljka gospina trava i željezne rude u infuziju izopa. Tako sam bio tretiran tjedan.

Komine bilje ne bacaju, i skuhati ga svaki dan.

* Mora krkavine ulje se koristi u obliku tampona s cervikalnom erozije, endotservitsitah, pretilost. Liječenje dugo, Epitelizacija dogodi u roku od 8-12 dana, a ponekad i ranije. More krkavine ulje nema otrovne ili nadražujuće svojstva sluznice i zbog toga se može koristiti u liječenju kolpitisom trihomonadnyh u trudnica.

* Znači liječenje mumie erozije: Otopiti 2,5 g u 0,5 mumie vodenim staklom. Umetnuti u vaginu noću brisevi natopljene u otopini.

* Cut 100g grane Viburnum 600 g mlaćenica, pirjati 10 minuta. Bujon inzistirati noći a ujutro tuširati. Prije uporabe, soja bujon i topline. Liječenje se provodi u roku od mjesec dana. U to vrijeme zabranjeno seksualnom životu.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan