Frizura kod kuće

Izrada frizure kod kuće, vi ćete:

  • uštedjeti vrijeme potrebno za izlet na master u kozmetičkom salonu;
  • uštedjeti novac;
  • Možete izabrati za sebe bilo koju prikladnu frizuru u časopisu i radne sposobnosti.

Nemojte se bojati eksperimentirati. Rasporedi mali brijačnice kod kuće i neka prostor mašte.

Osim toga, i ovaj proces uskoro morati okus. Studija modnih inovacija i rezanje-rub trendovi nisu dosadni za svaku ženu. A više smjernica za kreiranje frizura će vam pomoći da lako izvesti ih na sebe ili svoje najmilije. Uvijek možete poništiti ono što vam se ne sviđa.

Ako imate dugu kosu s finom strukturom, koju će pristupiti frizure pletenice. Postavite kosa nije teško. Frizura pogodna za bilo koji stil odjeće.

„Francuski pletenica naprotiv”

Što mi je potrebno?

  • češalj
  • dva mala gumene trake
  • Guma sa ukrasima

Vrijeme za polaganje: 30-40 minuta

Čista kosa, pažljivo češljati. Odmah iznad vremenskom području zasebnom vlasi kose i razdijelite na tri dijela. Dijelovi moraju biti iste gustoće. Jednostavno superpozicije pramenove jedan prema drugome smo dobili pletenica „na francuskom,” da tako kažemo. Pramenovi ne bi trebali ići na uobičajene gore, i dolje u sredini. Za veću točnost u prva dva - tri tkanja niti se ne zbrajaju. Pletenica, pažljivo dodavati nove pramenove kose. Kos trebao biti čvrsto na rast kose. Kada je prvi dio je spreman, s prstima ili češljem lagano otpustite pramenove, stvarajući surround efekt. Gotova pletenica i siguran sa gumenom trakom početak tkanja s druge strane. Zatim spojite dvije pletenice u jednom i nastaviti tkanja. Gotova pletenica malo Fan kvačica brave. Sigurna lak rezultat i pletenice zaključati vrh i ukrasite guma.

„Vjenčanje ožujka”



dom interijera

Što mi je potrebno?

- češalj,

- vruće uvijači,

- guma

- dugmad,

- nevidljiv.

Vrijeme za polaganje: 40 - 45 minuta.

Češljati kosu, ostavljajući sa strane niti za ukrašavanje frizura kovrče. Vijak komad kose na sljepoočnicama leđa s lica do vrućih uvijača. Ovaj dio će dati količinu kose. Kose, čine dvije male rep iza ušiju. Preostali kosu skupiti u zasebnu rep na vrhu pored prve dvije. Vijak repove o uvijači. Bolje korištenje termobegudi. Uz njih brže i traju duže vlasi. Očekujemo da svaki rep trebate tri uvijače. Nakon omatanje staviti na malo laka za kosu. On će ojačati fiksaciju. Prednji dio kose povući i osigurati prednji dio repa. Postavite kosu s jedne strane na drugu. Nosači izrađene preko igle. Frizuru možete ukrasiti male igle u obliku cvijeća.

„Luk”

dom interijera

Što mi je potrebno?

  • kosu ili gel pjena
  • dvije gume
  • klinovi

Vrijeme za polaganje: 40 minuta

U zoni krune odvojeni trokuta. U hramovima ostaviti pramenove kose. Za volumen može se pričvrstiti na uvijače. Skupi se u uskoj rep sav ostatak kose. Na ruku nanesite gel za kosu. Označite vrh pramen rep i pričvrstite ga gumicom. Druga guma će ojačati svoje dno. Kosa od prvog do drugog desni izložiti podjelu na dva dijela. Obrazac luk. Dno zaključati ga igle. Preostale krajeve kose je podijeljen u dva dijela i sakriti lijevu i desnu stranu pramca. Uzmi dio koji će ostaviti na početku. Učvrstite bazu luk. Sama Strand je u sredini luk, a na dnu istog bravu. Kosa na sljepoočnicama malo nacheshem i uviti u paketu. Sve je to ljepota krije ispod pramca.

„Rep”

Što mi je potrebno?

  • gumica
  • češalj

Vrijeme za polaganje: 5 minuta

Vezati ga na različitim visinama. Strana ili u sredini glave. Nemojte stisnuti kosu gumicom previše, to može učiniti na cirkulaciju krvi.

"Malvina"

Što mi je potrebno?

  • gumica
  • češalj

Vrijeme za polaganje: 10 minuta

Vrlo ženstvena i uvijek popularne. S vrha kose napraviti rep. Većina kose rastopi. Koristite nevedimki i male isječke, kao i isječke s kamenjem za ukras.

Vidi također:

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan