Puder za volumen kose: pregled aktualnih alata i potrošačke recenzije

Ako vam je priroda obdarila tanke i neposlušnu kovrče, dolaze u prahu pomoći za volumen kose. Ona rješava nekoliko problema za modeliranje frizure ili styling: svjetlo u prahu dodaje volumen za tanku kosu, što ih više poslušan i osvježava korijena. Dakle, ono što su sredstva za volumen kose i kako ih primijeniti?

Puder za volumen kose: recenzije i pregled

Puder za volumen kose: recenzije i pregled

Puder posebno dati dvije-strukog volumena kovrče i glatku teksturu frizeri razvijen. Proizvod se obično proizvodi u malim staklenkama, mućkalica, i izgleda kao dječji puder, malo ljepljiva na dodir. Danas u trgovinama možete pronaći takve vrste u prahu kose:

  • oblaganje;
  • uz treperenje strukture;
  • u boji;
  • uz bojanje aditiva.

Nedavna posebno popularna među ženama koje žele posvijetliti kosu nekoliko nijansi, dok izbjegavanje bojenja.



Vidi također:

Cijene za ovaj proizvod su različiti: od dovoljna za potpuno demokratski, pristupačne jednostavan kupca. Razmotrimo detaljno najpopularnije marke.

Prašak za kosu za volumen „Taft”

Želite da biste dobili instant volumen slaganje bez uporabe sušilo za kosu? S revolucionarnim razvojem njemačke tvrtke Schwarzkopf ta želja postala prilično stvaran. Probajte novi styling puder za kosu „Taft” - i da ćete biti iznenađeni rezultatima. Jedna staklenka praha je dovoljna za 50 stupova.

potrošači:

  • Violetta, 23 godina: „U potrazi za što zamijeniti lak za nokte i kosu, naletio sam na prah-styling” Taft”. Moram reći da imam problem ne uzrokuje povjerenje početku, ali nakon što ga probati, koristite stalno. Pakiranje je dovoljno kompaktan da možete nositi na alatnoj torbi. Jedini nedostatak koji sam primjetio u volumenu u prahu za „Taft” - nakon korištenja kose postaje ljepljiva. Ali to se može lako ispraviti sa svjetlom lak za kosu. "
  • Natalia, 27 godina: „puder za volumen” Taft „, bio sam u mogućnosti isprobati prije par godina. Antena u prahu, bez problema se primjenjuju na korijen kose i dobrim evidencija, koji omogućava polaganje držite na duže vrijeme. Kosa nije elektrificirana i ne strše u različitim smjerovima, poput kista. No, unatoč svim prednostima „Taft” ne isprati šampon iz prvog pokušaja. "

Prašak za glatku teksturu i volumen kose prahu Igrajte Big Sexy Hair

Prašak za glatku teksturu i volumen kose prahu Igrajte Big Sexy Hair

Relativno nedavno, u trgovinama novi puder za kosu u prahu igrati i uspio je okupiti puno pozitivne povratne informacije. Proizvod je izrađen od na bazi vode i ne sadrži talk, što omogućuje kose za dugo vremena da se održi uredan i dobro njegovan izgled. Proizvođač tvrdi da uređaj ima poseban memorijski efekt i redovitom korištenju nižoj cijeni.

potrošači:

  • Stošije, 35 godina: „Neophodna stvar za dnevni styling. Daje kosi dobar volumen i sjaj. Jedini nedostatak u prahu je da je potrebno da se izlije direktno na korijene, drži se samo topi. Važno je u ovom slučaju je da je ne pretjerati, ali umjesto frizure će dobiti mat. "
  • Olga, 27 godina: „Postao sam upoznat sa ovim čudom od Frizerski relativno nedavno i bio je ugodno iznenađen učinkom. Kosa postaje sve više voluminozan, glatka i sjajna. Osim toga, sastav praha sastoji od prirodnih ulja, tako da je skalp ugodno hidratizirana. Preporučujem svima da koristi samo ovaj prah za kosu. "

Puder za kosu Kapous Stručni Hijaluronska kiselina Volumetrick

To je najviše poznat i popularan alat u Rusiji. Puder za volumen kose „Kapus” ima velik broj pozitivnih mišljenja zbog organskog i prirodnog sastava. Razvijen pomoću inovativne tehnologije omogućava brzo i učinkovito riješiti problem tanke kose, dati im zdrav sjaj i snagu.

potrošači:

  • Marija, 25 godina: „Kupio sam prah za volumen kose” Kapus „u supermarketu i bio ugodno iznenađen rezultatom. To apsolutno ne povijati kosu i istovremeno savršeno snima volumen pri korijenu. Puder ne miriše, što je vrlo dobar za one djevojke koje vole posuti malo kose parfem. Ja bih preporučio. "
  • Oksana, 33 godina: „Kako bi volumen na kosu, proveo sam dosta vremena svaki dan. Nakon što je kupio trgovine u prahu „Kapus” Prijatelji preporuci, bio sam zadovoljan s rezultatom. Od minusa može se primijetiti samo da se mora koristiti za dobar učinak u velikom broju. "

Puder za volumen kose: savjetima za korištenje

Puder za volumen kose: savjetima za korištenje

Svaki proizvođač praška za styling kose obećava instant volumen nakon prve uporabe. No, kako stvoriti uistinu savršen frizuru će imati malo prakse. A u stvari ništa komplicirano u procesu styling kose s prahom na volumenu, ne, morate uzeti u obzir nekoliko pravila za korištenje ovog alata:

  • Bilo prah se nanosi samo na potpuno suhu kosu. Inače, umjesto elegantnog volumena, možete dobiti grumen mat brave i moraju ponovno oprati kosu.
  • Nemojte pretjerati s količinom praha. Za početak pokušajte staviti vrlo malo novca na korijen kose, a ako se čini malo, dodati prah nakon instalacije.
  • Prema mnogim profesionalnim stilistima, najprije morate primijeniti u prahu na rukama, a zatim utrljajte u kožu i korijen kose. Ali, ako ste se bojali da zaraziti svoje dlanove, a zatim posuti malo prahu korijena kose s udaljenosti od 10-15 cm od glave.
  • Prašak za kosu stvarno dodaje volumen fino kose, ali se može koristiti ne samo za te svrhe. Za prečice strukturiran u prahu preporuča primijeniti na vrhovima. Kao rezultat toga, možete dobiti glatka i stil kose, bez opterećivanja, kao u pjenu ili voska.

Puštanje u prahu za volumen u malim staklenkama. To je vrlo povoljno, jer možete lako uklopiti u ženskoj torbi, što ga čini moguće ispraviti polaganje bilo gdje izvan kuće. Kada je vaša kosa izgubi malo na volumenu, samo dodajte malo praha na korijenu kose i pobijediti svoje ruke.

Vidi također:

Modeliranje u prahu za volumen kose - revolucionarni proboj u umjetnosti frizerske. Sada nema potrebe za oblikujte kosu na dnevnoj bazi, samo mi treba primijeniti malo čudo lijek na korijenu - i instant volumen je zajamčena.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan