Čokolada boja kose 10 slika

Čokolada boja kose - to je klasičan. Danas, te nijanse u trendu mode za sve prirodno. Ako iznenada promijeniti sliku i postati brineta ili plavuša, usudio ne svatko, boja čokolade je neutralan i pogodan je za postupno transformacije.

Ova boja ukrasiti kosu bilo koje duljine, to odgovara gotovo svakom tenu. On će istaknuti svoju individualnost i jedinstveni stil. Ono što je najvažnije, napraviti pravi izbor u bogatoj rasponu čokoladnim tonovima.

Bojiti kosu u boji čokolade

Unatoč općem mišljenju da je smeđa boja kose najbolje u kombinaciji sa bronce tan i smeđe oči, nije u potpunosti točno. Pogledajte oko sebe: priroda je dao puno žena tu boju kose. Možete ispuniti smeđe kose žena s očima i kožom bilo hladu.

Čokolada boja kose 10 slika

Ako imate plavu ili svijetlo smeđe kose, onda je slika u čokoladni ton, možete dobiti točno boje koje je naznačeno na pakiranju. No, važno je ne pretjerati boju na kosu, a ne postati gori brineta. Iako je nekoliko ispire i posvijetliti svoju kosu, ali raspoloženje je uništen. Postoje suptilnosti u bojenje plavu kosu u boji čokolade: plava korijenje raste brzo, da ne izgleda uredno. U tom slučaju, morate stalno dotjerati kovrče.

Ako crnka odlučila napraviti boju čokolade, potrebno kosa uklanjanje. Tamna boja kose je sposobna dati nijansu tamne čokolade, koji će biti vidljivi samo u svjetlu.

Izvođenje testa bojenje pramenove kose unaprijed, obratite pažnju na vrijeme za koje bi dobili željenu nijansu.

Ako ste ispravno identificirali svoj tsvetotip, a zatim odaberite dobar hlad neće biti teško.

  1. Tsvetotip „Jesen” - tople nijanse s crvenkastim obojenja i krasovatymi.
  2. Tsvetotip „zima” - super nijanse boje čokolade od sive do crne sjaja.

Čokolada boja kose 10 slika

Fotografije iz kose čokolade boje pomoći će orijentirati u odabiru pravu nijansu za svoj izgled.

Tamna čokolada boja kose

Čokolada boja kose 10 slika

Čokolada boja kose 10 slika

Tamna čokolada boja kose



Čokolada boja kose 10 slika

Čokolada boja kose 10 slika

Boja kose čokolade bombona

Čokolada boja kose 10 slika

Čokolada boja kose 10 slika

Boja kose čokolada smeđa

Čokolada boja kose 10 slika

Čokolada boja kose 10 slika

Crvena čokolada boja kose

Čokolada boja kose 10 slika

Čokolada boja kose 10 slika

Boja kose čokolada smeđa

Čokolada boja kose 10 slika

Čokolada boja kose 10 slika

Mlijeko u boji čokolade kose

Čokolada boja kose 10 slika

Čokolada boja kose 10 slika

Čokolada crna kosa

Čokolada boja kose 10 slika

Čokolada boja kose 10 slika

Čokolada boja siv kose

Čokolada boja siv kose

Čokolada boja kose 10 slika

Boja kose plava čokolada

Čokolada boja kose 10 slika

plava boja kose

Boja za kosu čokoladno smeđa: recenzije

Koje je boje kosa će vam pomoći kako bi se postigla željenu boju?

  • Olga "GarnierColorNaturals čokolada s bojom kose svjetlo smeđe boje pomaže kako bi se postigla željenu nijansu. Međutim, kada je prvi put slika u kosi može biti nijansu crvene koja sam izgubila nakon nekoliko pranja. "
  • Tatjana: „Pomogao sam da se postigne odlična smeđe boje SchwarzkopfDIADEM».
  • Svetlana: „Talijanski boja kose KOLORIKA 5 tona - to paint sam obojila frizerski salon. To salon slikanje, po mom mišljenju, najučinkovitiji. "
  • Xenia: „Ja se koriste L'Oreal Excellence krema nijansu 7.1. za čokoladne nijanse, onda sam pokušao i bio zadovoljan sa bojom MATRIXottenok broj 5. "
  • Ladushka: „Ja sam željena nijansa je dobiven miješanjem nijansi 6.71 i 7,71 boje Wella Color Touch. Ništa manje učinkovito djeluje boje Wella Koleston nijanse 6.77 i 6,75. "
  • Ira: «Farmacolor profesionalne boje nijanse 5.1 i 5.2. - ono što nam je potrebno, ali sam postigla željenu nijansu nakon pranja kose. Ako želite isperite kosu prije bojanja u čokoladi, savjetujem vam da koristite preparata za pranje kose po Estelle. No, prašak za pranje čini kosa suha i bez sjaja. "

Boja kose plava čokolada

Ističe na boju čokolade kose

Klasična ističe sa svijetlim prijelaza danas nisu istina, stilisti preporučuju američki ističe, Kosa glazura, bojanje i MagiContrast bojenje.

Takva tehnika bojenja boje čokolade kosa izgleda lijepo, ali samo ako je to prirodna boja kose. Inače, objašnjenje ne može postići ravnomjerno obojene niti na bazi toga je svjetlo, a crvena na vrhovima.

Kada naglašavajući o boji čokolade ne pokušati napraviti svjetlo nitima. Odaberite zlato, bronca, karamela boje, onima na par tonova svjetlija odabranih počevši igralište.

Ako imate kosi nijansu tamne čokolade i ekstravagantne izazivajući osobu, to možete učiniti naglašava u crveno ili plavo-crnih pramenova.

Ispravan odabir procesa bojanja će stvoriti kose nježna blještanje sunca, daju volumen kose, čine ga elegantnim.

Prirodni lijekovi za bojanje kose boje čokolade

Ne samo sintetičke boje može dati svoju kosu željene čokoladne nijanse. kana, Trajna, aparat za sigurno obojena joj kosu u boji čokolade.

Prirodni lijekovi za bojanje kose boje čokolade

Boja kose svoje ruke: na recept broj 1

  1. čašu vode
  2. paket kane
  3. 3 žlice kava

Količina sastojaka ovisi o dužini kose.

Skuhati kave čašu vode i pusti kuhati 5 minuta, zatim neka se ohladi na oko 50 stupnjeva, dobro pomiješati sa smjesom kane neka napitak 2 sata. Zatim staviti na kosu, omotajte kosu s polietilena i ručnik. Vrijeme bojenja do 2 sata, a zatim kana može negativno utjecati na kosu.

Za tamnu kosu je više prikladan drugi način bojenja.

Boja kose svoje ruke: Recept broj 2

  1. paket kane
  2. Trajna paket

Pomiješati sastojke, pivo s kipućom vodom, omogućuju da odstoji 2 sata. Nanesite smjesu na kosu, polietilena folijom i ručnikom. bojenje vrijeme se podešava ovisno o željenoj boji kose. Je tamnija od čokolade želite dobiti, duže zadržati smjesu na kosu.

Kao što možete vidjeti, boja čokolade kosa je svestran, omogućujući vam da eksperimentirati s nijanse, stilova, frizura, dubinu i bogatstvo. Prirodnost i ženstvenost je uvijek u modi. Kratke frizure će izgledati seksi, dugu kosu - tajanstveno. Važno je ne zaboraviti na make-up za izražajne oči koje izgledaju svijetle. A kako bi se održala boja i zadržati zdravlje kose, obratite posebnu pažnju za obojenu kosu.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan