Zaštitni kose Estelle: recenzije. Kako zaštititi kosu kod kuće?

Ljepota industrija ne stoji. Tu su nove metode proizvoda za njegu kose. Na primjer, screening - postupak za poboljšanje kovrče. Danas ga se može obaviti kod kuće po sebi.

Screening kose: što je to?

kosa Screening

Mnogi se pitaju, ne štiteći kosu inače zove postupak pokrivanja? Ne, to je apsolutno različite stvari. Laminat jača oštećenu kosu vage i stvara neku vrstu zaštitne prevlake od nepovoljnih vanjskih utjecaja. Sredstvo koje se nanosi na projekcije ispunjava mikro pukotine i neravnine. Osim toga, on se apsorbira u kosu. Dakle, kosa se ne pojavljuje samo zaštitni film, ali je njihova intenzivna prehrane, u oporavak. Kao rezultat toga - i dodatni volumen sjajan sjaja. Sredstva za prikazivanje može biti bilo koji odabran boje i potpuno bezbojan.



Screening se preporučuje za žene koje treba učiniti s split završava. Sastav zaglađuje sve neravnine i zapečaćene završava.

ovo medicinski postupak To čini kosa elastičnija. Nakon što treba puno manje energije potrošiti na styling, a to nije potrebno koristiti dodatne načine - sušilo za kosu i češalj dovoljno zajedničko.

Sušilo za primanje dodatni volumen. To je moguće, jer je debljina svake dlake se povećava za oko 10 posto.

Zaštitni kose kod kuće

Ako imate sve potrebne alate za postupak, kosa bježale kod kuće je jednostavno za napraviti. Bit tehnologije:

  • Operite kosu koristite kvalitetan šampon.
  • Nanesite balzam na njih, te ga ravnomjerno rasporedite.
  • Malo suho glavu da brave bile malo vlažne. Preporučljivo je da to učinite bez pomoći sušilo za kosu.
  • Nanesite proizvod za zaštitu ravnomjerno svim kose. Ako je bojanje učinak, unaprijed promazhte kožu duž konture rasta dlaka s masnom kremom, tako da se ne zaprlja tijekom postupka. Nakon određenog vremena u uputama isprati sredstvom pod snažnim pritiskom vode u trajanju od barem 15 minuta.
  • Osušite kosu tako da ga postavite na toplom stanju.
  • Pomoću sredstava za pričvršćivanje, distribucija od korijena do vrha.
  • Opet osušite sušilom za kosu.

Kako zaštititi kosu kod kuće?

  • Master praksu probira jednostavno, glavna stvar - odabrati pravu potreban ovaj alat. U tom smislu je vrijednost dobar set ne može biti niska za oklop. Koristeći jeftine droge, riskirate da ne dobijete željeni rezultat.

Zaštitni Estel Kosa: recenzije

  1. Rita: Zaštitni Estel sam učinio u salonu, rezultat impresioniran. Kosa postaje ugodan na dodir. Mogao sam slobodno počešljana bez povukla za kosu češalj, a ne brinuti o ispadanje kose. Nakon toga, ovaj lijek sam donio iz Poljske, a sada radim postupak kod kuće sama. Kumulativni učinak čini me jako veseli, iako je rezultat traje samo 4 tjedna.
  2. U prvim danima nakon operacija u vlastitoj, jako su električne kose. Djevojka savjetuje nakon pranja kose isperite ih balzam, a zatim primijeniti lijek. Tako sam - problem ne više. Sretan lako sredstva primjene za oklapanje Estel kose i vrlo brzo djelovanje. Neki forumi ga zovu trenutak, ali osjećam to za oko mjesec dana.
  3. Milena: Postupak screeninga sam savjetovao u kabini umjesto laminacije. Značajne i temeljne razlike u nisam primijetiti prijavu znači Estel - činilo mi se da je prema konvencionalnom laminacije. Nakon pranja kose i sušenje su sušilo za kosu blago porastao teška i postati manje fleksibilan. Kabina je rekao da su oni postupno postaju mekši opet. Kod kuće nisam mogao uzeti moje oči off od njezine kose u ogledalu: učinak je bio isti kao i ako su dobro navlažiti su bili vrlo glatka i lako preboljeti među prstima. Ugodan osjećaj. JA je zadržao na snagu 14 dana, iako je vjerojatno da će biti nadoknađeni novih postupaka, pa rekao sam gospodar u kabini. Zbog Estel odlučila sam kupiti, t. Da. To se može primijeniti kod kuće. Ukupni učinak ovog postupka već radi - koristi se sam sklop 2 puta nezavisno. Kosa postaje zdravije.

Screening Kosa: Prije i poslije

Zaštitni kose Estelle: fotografiju

Zaštitni kose Estelle: fotografiju

Zaštitni - kozmetički postupak, što znatno poboljšava izgled kose, što ih više sjajna, glatka i rukovanje. Postupak je dostupan ne samo u kabini, ali i kod kuće. Važno je da se prijave za sredstva za mjerenja prema uputama! Spektakularni pogled na kovrče osigurana, barem za nekoliko tjedana!

Vidi također: Kako izravnati kosu sa keratinom?

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan