Jojoba ulje za kosu

Sada je vrlo popularan i pristupačan je postala prirodna njega sa kozmetikom ručno. Sada gledati lijepe, ne treba trošiti puno novca, dovoljno naučiti nekoliko recepata za njegu lica, tijela, kose i posjetiti ljekarnu ili dućan za sapun kotla. Oni nude prirodne sastojke po povoljnim cijenama.

Osnova proizvoda za njegu kose su kozmetičke ulja. No, među velikim izborom svojstva ulja jojobe nema analoga. Indijanci nazvali „tekuće zlato”. U svom sastavu i dosljednosti nije ni ulja i tekući vosak. Jojoba ulje je izvađen i koristi se već tisućama godina. To čak je pronađen u grobnici faraona, a za nekoliko stotina godina nije upaljen, i nije izgubio svoja svojstva.

Jojoba ulje za kosu

Jojoba ulje za kosu: primjena

Ulje jojobe (ili ulje kineskog simmodsii) proizveden hladnim pritiskom maticama. Niti jedan od poznatih biljnih ulja nemaju tako bogatu sastav minerala, kao što su ulja jojobe. Sastav ulja proteina sadrži antioksidansi, Sličnu strukturu kolagena, koji je poznat kao vrlo korisno za kosu i kožu.

  1. Jojoba ulje - savršen lijek za njegu kose. To je pogodan za bilo koju vrstu vlasišta. Masna kosa ulje čisti sebum i suhe i lomljive kose hrani i regenerira. Pogodan je za trajno korištenje, jer ne povijati kosu i potpuno apsorbira. također Ulje jojobe kaputi kose s zaštitnim slojem te ih štiti od negativnih učinaka na okoliš, uz zadržavanje vlage. Unatoč gustoj strukturi ulja, aktivno prodire, njegovanja i zasićenje folikula kose, vlaži i hrani kosu i ubrzava njihov rast.
  2. Jojoba ulje je izvrstan neovisna kozmetički proizvod, ali ona također ide dobro s drugih ulja i kozmetike, često djeluje kao baza. Osim kosu maske, može se utrljava u čistom obliku u vlasište za 20-25 minuta prije pranja, nanesite noću obogatiti šampona i balms za kosu u omjeru 1:10.
  3. Savršeno obnovljena aromaraschesyvaniya kose s jojoba ulje. Za sjaj i popravak oštećene kose 1 žličica Jojoba ulje je potrebno dodati 5-7 kapi eteričnog ulja naranče, ylang-ylang i kamilice. Za jačanje kose dodati cedar etera kadulja, đumbir, bor. Nanesite nekoliko kapi ovu smjesu na grebenu i češljati kosu 2-3 puta na dan.


Jojoba ulje za kosu: primjena

Jojoba ulje: Kosa maske

maska ​​ulje već dokazano da se učinkovit, a nakon što je tečaj takvih postupaka, vratite kosu u život. Prirodna ulja raditi na dubokoj razini i njeguju kosu iznutra. Svi tretmani se ponavljaju najmanje 2-3 puta tjedno, tijekom 2 mjeseca. Zatim morate napraviti pauzu za 2 mjeseca.

Maska protiv gubitka kose

Miješati 1 žlica jojoba ulje, 1 žlica meda 1 jaje, 0,5 žličice propolis. Nanesite na kosu i vlasište. Izolirati. Ostavite na kosi 1,5-2 sata.

Vitamin maska ​​za poboljšanje rasta kose

Dana 1. žlice jojoba ulje, doda 1 žlica kokosovo ulje, 0,5 žlice Rainey ulje, zagrijava u mikrovalnoj, doda 1 žlica tinktura od paprike, 3 kapi vitamina A i E i eteričnih ulja ylang-ylang. Nanesite na kosu i vlasište, omotajte prozirnom folijom i ručnikom i ostaviti 1-1,5 sata.

Maska sa jojoba ulje za kosu sjajnijom

Uzmi 1 žlica jojoba ulje, 50 g konjak, 1 žlica Kakao maslac, rastopljeni, dodajte 5 kapi eteričnog ulja naranče, pomiješajte i nanesite na kosu za 20 minuta.

Jojoba ulje za kosu: Kosa maske

Maska protiv peruti

Ova jednostavna maska ​​će ukloniti svrbež, olakšati prhut, smanjiti sebum i dati sjaj kose. Da biste ga pripremili, morate pomiješati u jednakim omjerima jojoba ulje i sok aloja. Ostavite na kosi 1,5-2 sata.

Želatina šampon jojoba ulje

Za pripremu tako divno i korisno šampon za ruke, morate uzeti 150 ml baze šampon (može se kupiti u dućan kupiti sapun kotao ili prirodni šampon bez natrijevog lauril sulfata). U 100 mL infuzije Hydrolat ili biljaka kamilice, (hrastove kore, kopriva, itd) Otopina od 30 g želatin. Dodavanje smjese želatine 3 TSP jojoba ulje, 1 žlica med i 3 kapi eteričnog ulja od bora, lavande i ružmarina, dobro izmiješati, dodati osnovu za šampon i opet promiješati. Držite ovaj šampon je potrebno u hladnjaku u zgodan spremniku. Prije pranja glavu odsjeći komad i rastopiti u mikrovalnoj pećnici ili u vodenoj kupelji.

jojoba ulje za kosu: recenzije

  • Julia: „Imam kovrčavu, tanka, a sve ostalo je apsolutno nije prikladno za moju okruglog lica kose. Da biste riješili taj mali „nesposobnost prirode”, ja uvijek koristiti kose izravnavanje. Prije, uvijek sam imao šišanje budući savjete bičevani nemilosrdno. Ali jednog dana, u potrazi za ljekarne za vitaminima za kosu, ja neočekivano otišao dalje i boca ulja jojobe. Isprva sam ga primjenjivati ​​samo na vrhovima, učinak je bio zapanjujući, poglavlje praktično je zaustavljen, presječena, a ja sam sada mnogo rjeđi. Tada sam počeo da ga dodate na masku i napraviti ulje oblozi za kosu 1: 1 ricinusovo ulje. S tim postupcima, moja kosa je mnogo deblji i na kraju sam bio u mogućnosti da rastu pletenicu ispod ramena. "

jojoba ulje za kosu: recenzije

  • Svjetlo: „Ako želite svjež kosu, Jojoba ulje - savršen lijek. U ljetnim mjesecima, kada postoji apsolutno nema vremena za sjesti za dugo vremena s maskom na glavi, dodam par kapi u gotove maske za kosu nanoshu prstima, kao da češljanja, a zatim pričekajte 5 minuta i isprati. Zimi radim puno maski s ovim uljem, neki čak i može se primijeniti na cijelu noć. 3 godine u mom svakodnevnom pažnjom prisutan jojobe i mogu sa sigurnošću reći da nema ništa bolje nisam upoznao. "
  • Oksana: „Volim ovo ulje, to je stvarno” tekuće zlato ". To je izvanredan za njegu kože lica i tijela, savršeno jača nokte i kosa pod utjecajem ulja jojobe postaje glatka, zdrava i sjajna. Također sam kao i činjenica da se ne ide loše, što znači da se može dodati u kremu, šampon, masku i bez straha da ulje će skratiti vijek trajanja. "

Vidi također: Jojoba lica

Jojoba ulje - odličan način za vraćanje kosu. Puno odlične kritike na forumima - jasna potvrda. Ovo ulje jednostavno ne može razočarati. To je jednostavan, hranjiv i vrlo korisno. Probajte ga jednom i zauvijek propisuje jojoba ulje na polici u kupaonici.

Pogotovo za LadySpecial.ru - Natalie

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan