Čičak ulje za kosu: recenzije

Čičak ulje se često koristi u njezi kose. Njegova korisna svojstva prepoznali su mnogi kozmetičara i liječnika. No, unatoč doista potvrdila blagotvorno svojstva čičak ulje za jačanje kose, želite znati o stvarnim rezultatima korištenja čičak ulje. A najbolja stvar o tome ću pisati se žene koriste ovaj ulja za njegu kose.

Čičak ulje za kosu: upotreba ocjene

Čičak ulje ima korisna svojstva koja omogućuju ojačati strukturu kose i dati im snagu i sjaj.



Međutim, žene su ostavili vrlo mješoviti recenzije o njegovoj uporabi.

Čičak ulje: negativne recenzije

  • Kosa je počela padati, ruke ostaju u ulju nakon primjene.
  • Ja nakon čičak ulje za kosu počela padati, stavio sam ulje samo na neoprane kose, a kad počnem da opere snažno uspon. Sada ću pokušati na drugačiji način trljati ulje.
  • Mučim se nakon početka ulja koje se primjenjuju, a kosa odmah nakon pada.

  • prestao sam koristiti čičak, jer kosa je lepršava i vrlo loše češalj.
  • Čičak ulje je previše ljepljiv i viskozan. To bi trebao biti pravi navijač, pa za jačanje kose.
  • Pokušao sam staviti čičak ulje - nije jako puno. Samo jedan dio maske s žumanjak, rakiju i med vrlo dobro. Rijetko, ali kad sam to, učinak je impresivna. Kosa prestane ispadati, je sjajna i glatka.

Čičak ulje za kosu: pozitivne recenzije

  • Gubitak kose - od zlouporabe. Volim čičak, kosa se ne naglo, postali su vrlo mekana.
  • Kosa nakon čičak ulje dobro rastu i postaju debeli. Pogotovo jer radim svaki mjesec sve više i ljepše, tako da je kosa u svakom slučaju mora biti tretirana. To je ulje za mene i pomaže da se oporave.

  • Nanoshu čičak ulje jednom tjedno, utrljati u vlasište. To isprati bez ikakvih problema. Ulje evalarovskoe kupiti u ljekarni, je prilično jeftin, može priuštiti svaki.
  • Pokušao sam čičak ulje, utrljati u korijen kose i otišao, zatvarajući torbu i ručnik za 3 sata. Istina pomaže samo dok ih ne koristite.
  • Imam kovrčavu kosu iz prirode. Cijela godina uspravila svoje curling glačala i, kao rezultat toga, počeo raspadati, Split, pushitsya u cjelini - kao slama. Pokušao sam različite ulja, ali s sezama čičak dala rezultate bolje od bilo koga. Kosa je postao jači i ljepši, rastu dobro.
  • Pročitao sam neke negativne recenzije i ne mogu vjerovati čičak potrajati jako dugo vremena. Kosa je gotovo odmah postala sjajna i mekana. Korijeni su ojačala, kosa je počela padati manje. Kada se krajevi njezina kosa postane suha, mast odmah čičak ulje. Od čičak ulje, možete to učiniti tako mnogo različitih maski, to miješati s drugim uljima. Povremeno možete promijeniti neki sastojak. Posebno sam volio masku čičak ulje, žumanjak i med. Pokušala sam miješati s lukom, učinak je dobar, ali miris je vrlo teško ukloniti. Ali kosa je znatno ojačati. Učinak je jednostavno super. Za mene je to jako čudno da netko nakon čičak ulja kosa postaje suha.

  • Ja miješati čičak ulje s badema i kotača u omjeru od 1 do 1. Svaka od njih ima svoje korisne osobine, tako da je efekt je ugodan za mene. Kosa postaje meka i sjajna.
  • 3 godine i koristiti mješavinu ulja: čičak, masline, ricinusa, badema i breskve. Kosa je narasla na 50 cm, iako sam ošišati svaki mjesec 1cm.

Čičak ulje za kosu: mišljenja stručnjaka

Recenzije kozmetičkih stručnjaka o svojstvima čičak ulje će pomoći da bolje razumiju kako koristiti čičak ulje za kosu. Bez obzira koliko je to korisno u velikom broju i pogrešne primjene čičak ulje može imati negativan učinak na kožu i uzrokovati ozbiljne gubitak kose.

Za vaše kose čičak ne može biti pogodna zbog svom sastavu, pa ako postoji jaka gubitak kose, a zatim i iz njegova uporaba najbolje napušten. Primjena čičak ulje na kosu, pere Prije 5 dana, to klompe pore i folikule odmah resetira kosu. Dakle, to je najbolje da isprobate piling kože, a zatim na suhu kosu, nanesite vitamin E i A na kožu, zatim crvena paprika sa čičak ulje, i učiniti kosu po cijeloj dužini - ulje jojobe sa badema, oni će biti korisno za njegu štapa kosa i ukloniti sve pod toplim ručnikom za jedan sat.

Čičak ulje može se koristiti kao dio posebnog maska ​​za kosu. Kosa postaje sjajna i jaka, jaka prestaje padati. No, ova maska ​​je vrlo teško isprati. Dakle, ako trebate negdje otići, bolje da se presele njegu kose za drugi dan.

Razne odgovora se može naći o korištenju čičak ulje. U svakom slučaju, to zahtijeva pravilnu uporabu i računovodstvo individualnim karakteristikama. Ako ne zaboraviti na to, čičak ulje za kosu donijeti samo korist.

Vidi također:

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan