Keratin ravnanje kose: recenzije

U salonima postoje neke osnovne procedure za ravnanje kose, ali jedan od najpoznatijih postupaka keratin ravnanje kose. Suština ovog postupka je korištenje posebnih alata koji uključuju keratin, on ispravlja kosu.

Keratin kose ravnanje: recenzije Moskvi

Djevojka iz Moskve piše da je njezin tretman keratinom ravnanje kose po dužini kose do ramena uzeo 6:00. „Ideal integritet kose nije ispalo, ali cjelokupno stanje kose poboljšana. Međutim, mjesec dana potrebno je ponoviti postupak, kosa je ponovno počela kovrčati. Trošak ovog postupka u kabini je 350 Dolar”.

Njezina prijateljica održan postupak ispravljanja keratin u SAD-u, rezultat je puno bolje. Kosa je i dalje više od šest mjeseci ravno.



Još jedna djevojka s krhke i pahuljasto, pomalo kovrčavu kosu, nakon što prolazi ravnanje kose keratin tretmane u salonu bio je vrlo zadovoljan. „Ali 2 dana nakon šamponiranja kose počela kovrčati malo natrag. Kvaliteta kose je znatno poboljšana, tako da trasa je još uvijek potrebno. Razlika se osjeti. "

Keratin ravnanje kose: Potpuno recenzije Marcia

Anastasia " Ja pouzdano reći da ako koristite ovaj brand ravnanje kose vrlo dobro. proizvod Marcia To ne uništava kosu, njihovu strukturu. Nakon ravnanje keratina kose je savršeno glatka kao nakon korištenja željeza. Nije samo kosa ravnanje, ali i njihove hidratacija. Međutim, nakon dva mjeseca sastavu počinje se ispiru, kosa steći svoju izvornu strukturu. "

Elena: „Uživao sam Marcia znači. Rezultat je jednostavno zapanjujući. Ona počinje namočiti nakon 5 tjedana. Skupo, ali rezultat je vrijedan toga. "

Recenzije nanokeratinovom ravnanje

Elizabeta: „Uživao sam izraelska nanokeratinovym sredstva za ravnanje kose«Nanokeratin». Vrijednost nano molekulama omogućava da prodre u mikroskopske pukotine i ispunite s keratin kose ih ravnanje. Netopivo i stalni keratin pomaže da brzo izravnati kosu. "

Dasha: „Koristim sve Nanokeratin oštećenu kosu. Kažu da je najbolji način da se izravnati kosu jednostavno nije, a učinak je odličan. Sada sam napustio postupak iu roku od 3 godine uskladiti kosi sebe.

Kako koristiti keratin kose ravnanje: recenzije

Da biste dobili dobar učinak korištenja keratin, morate se pridržavati uputa za njegovu primjenu. Mokra kosa mora biti suha s ručnikom, a zatim početi da se stavi na bravu od strane zaključavanje znači s keratinom s četkom. Stand 15 min., I kapa film nije nosio. Zatim temeljito operite kosu i nanesite regenerator za kosu, što je obično u uporabi i pogodan za vaš tip kose. Keratin će osigurati vam je kosa sve prirodne tvari, od kojih su nedostatak je vrlo živo osjetio po njima. Keratin molekule uzimajući u strukturu kose, obogatiti i zaštitu od štetnog djelovanja ultraljubičastog zračenja, smoga, dima i utjecaja na okoliš.

Keratin ravnanje je vrlo korisno kada oštećena, suha, valovita, kovrčava i ne podliježe kose. Kosa postaje sjajna, meka i jaka.

Keratin ravnanje kose: recenzije proizvoda

  • Maria, Tyumen, „U našem salonu ravnanje kose usluge pojavio nedavno keratin. Uživao sam ga toliko da sam samo neizmjerno drago. Kosa postaje glatka na dodir, a stekli zdrav izgled. Moje mišljenje je da se ispravak treba. stanje kose gore sigurno neće. Uostalom, Keratin se jedna od komponenti koje čine strukturu kose”.

  • Olga, Kijev: „Vjerujem da je ravnanje kose s keratinom - najbolji lijek za kosu. Sve ostalo je samo uništava njihovu strukturu. Kosa Ljepota nakon što su spašeni samo zahvaljujući silikona, koji je u ovom slučaju se koristi. No, stanje kose pogoršava. Ravnanje kose keratin hrani kosu. Dobri proizvodi s keratinom sadrže u svom sastavu živog keratina 45% i ne više od 0,2% formaldehid. Ako se strogo pridržavati svih zahtjeva za učinak za njegu kose korištenja keratin održava od 4 do 7 mjeseci. "
  • Valentinovo, Novosibirsk, „ne kose ravnanje korištenju proizvoda iz tvrtke GlobalKeratin. Vrlo zadovoljni s rezultatima. "
  • Elena, Moskva: „Napravio sam kosu ravnanje proizvoda Marcia, ali zbog kemikalija u njemu kosa tučeno.”
  • Arina, Odessa: „Ja sam 3 puta keratinski ravnanje tvrtke Marcia. Rezultat je trajala 1,5 mjeseci. Ali sam ga volio, ali proizvodi GlobalKeratin dala nikakve rezultate. "
  • Irina, Kijev: „Vjerujem da je keratin kose ravnanje jedan od najboljih svega što se sada nudi na tržištu kose. Kao master kabina marke preferiraju one tvrtke koje su zaradili moje povjerenje. Mnogi od njih su bezopasne za kosu, ali ne daju rezultate da proizvođač obećanja. Najuspješniji opcija, vjerujem proizvode keratin tvrtke Marcia. "

Vidi također:

Kada je veoma važno za kvalitetu i vrijeme tijekom kojeg će se dobiveni učinak nastaviti ravnanje kose. Stoga je izbor Keratin kose ravnanje To se mora pažljivo razmotriti.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan