Antifungalna lak za nokte

noktiju gljiva - neugodna bolest koja može zaraziti sve. Često je infekcija utječe na ljude koji posjećuju javna kupališta, bazena i dvorane.

složenost tretman gljiva noktiju To ovisi o tome kako se zaraza hit nokat. Ako imate početni stadij bolesti, ne bi bilo dobro Poseban lak.

Lac od noktiju gljiva: primjena

Antifungalna lak za nokte

Prije upotrebe terapijski lak, potrebno je pripremiti tretman noktiju. Preporuča se napraviti kada. Da biste to učinili u toploj vodi, dodati 1 žlica soda i 50 g sapuna. Spustite noge u kadi 15 minuta. Pincetom, uklonite sve čestice rogatog kože i pilinga. Nakon postupka, mogu se primijeniti jednako terapeutski lak sloj na zaraženi nokat. 2 preporuča primijeniti sloj. Liječenje infekcija može trajati dulje od 3 mjeseca. To ovisi o stupnju oštećenja. U prvom mjesecu koristiti antifungalni 3 puta tjedno, u drugom - 2 puta tjedno, a treći - 1 tjedno. Izbrisani znači konvencionalno odstranjivač laka za nokte.

Ne zaboravite dezinficirati nakon tretmana noktiju manikura opreme, kako bi se izbjegao rizik od ponovne infekcije.

Prije svega, preporučujemo da koristite Samostan čaj protiv gljivica na noktima. Nakon 30 dana, 97% od volontera su tragovi gljiva u potpunosti.

Antifungalna lakovi su pohranjeni na tamnom mjestu, daleko od izravnog sunčevog svjetla. Rok trajanja proizvoda - ne više od 3 mjeseca. Tijekom liječenja ne preporuča se koristiti bilo koji drugi lakova za nokte, inače učinkovitost će se smanjiti.

Lac od noktiju gljiva Lotseril



Učinkovito protiv različitih tipova noktiju gljiva. Lotseril - To antifungalna lokalnu primjenu. Aktivna tvar sadržana u pripravku prodire u noktu i inhibira proliferaciju gljivica, što uzrokuje njihovu smrt. Nakon dužeg korištenja Lotseril, simptomi noktiju infekcija u potpunosti nestati.

Antifungalna lak za nokte

Liječenje treba nastaviti sve dok se novi nokat ne raste, ili zahvaćena područja neće biti u potpunosti izliječiti. Trajanje terapije može varirati ovisno o stupnju infekcije. Obično 6 mjeseci za liječenje tepih, 9 - 12 mjeseci - za noge. Sredstva koja se koriste isključivo prema uputama. Nakon isteka roka, ne koriste droge.

Nuspojave: gori oko nokta.

Ne Lotseril preporučuje se za djecu, trudnice i dojilje.

Antifungalni lak za nokte: cijena

Lotseril cijena kreće od 1100 do 2000 rubalja.

Dermatolozi jednoglasno preporučuje se upotreba Samostan čaj protiv gljivica. Tijekom studija, uočeno je ubrzanje regenerativne procese u 82 dobrovoljaca.

Lac od noktiju gljiva Batrafen

Alat posebno dizajniran za liječenje gljivičnih oboljenja. Ciklopiroks aktivna tvar prodire nokta, uzrokujući smrt infekcije. Batrafen ima fungicidno djelovanje na svim patogena koji uzrokuju gljivične infekcije. Tijekom liječenja lijekom je oko 3 mjeseca. Prvi mjesec lak se nanosi na dnevnoj bazi, u drugom - dovoljno za 2 aplikacije u tjednu, na trećem - 1 tjedno.

Lac od noktiju gljiva Batrafen

Ponekad noktiju može izazvati nuspojave: suhu i pahuljast kože, noktiju laminaciju i crvenilo.

Kontraindikacije: trudnice i dojilje, te djecu.

Antifungalni lak za nokte: cijena

Troškovi laka može biti u rasponu od 700 rubalja.

Lac od noktiju gljiva Demikten

Plastična Demikten štiti nokta od pojave gljivične infekcije, i liječiti postojećih gljivice. Uz ovaj alat će vam pomoći da biste dobili osloboditi od sljedećih problema:

  1. Pink versicolor, kandidijaza, erythrasma, aktinomikoza;
  2. Liječi pukotine u petama, omekšava grubu kožu na stopalima i laktovima;
  3. Liječi interdigitalni erozija, rubrofitii, epidermotofiyu i upalu nokta;
  4. Služi kao nevidljiva barijera koja spriječava prodor prljavštine i infekcije;
  5. Smanjuje upalu i otekline, liječi čireve hladno brzo.

Lac od noktiju gljiva Demikten

Koristite Demikten za upute. Objekt nema kontraindikacije i nuspojave, može se koristiti bez iznimke.

Antifungalni lak za nokte: cijena

Trošak varira od 150 do 300 rubalja.

Antifungalna poliranje noktiju: recenzije

  • Tatjana: Rabljeni antifungalna lak Lotseril. Bez obzira na to koliko ih je pomazan - nema rezultata. Samo uzalud potrošeno vrijeme i novac. Sada sam početi koristiti Demiktenom - vrijedi mnogo puta jeftinije, a rezultat je puno bolje. Sada sam ih premazati sa svojim noktima i veseli potpuni oporavak
  • Oleg: Kupio sam Batrafen za 1500 rubalja. Uvelike razočaran. Gljiva kao napredovala i napredovala. Ja sam sve upute. Možda je samo nije mi odgovarao?
  • Elena: Ja sam samo oduševljen Batrafen. On mi je pomogao riješiti moj problem. Sada sam ne stidi nositi otvorene sandale, a ja mogu učiniti lijepu manikuru! Samo alat pomaže ako pogodi ne više od 45% od noktiju!.
  • Svetlana: Otkrio sam Demikten. Prije toga, moje ruke su bile ružne nokte su pogođeni gljiva. Uzeo sam jednu bocu laka da biste dobili osloboditi od problema za 4 mjeseca. Hvala vam puno proizvođača laka! Vrlo zadovoljan.
  • Boris: Lotseril - izvanredan sredstvo protiv gljivica! Nakon što sam pokupio gljivice u kadi, moj život pretvorio u noćnu moru. Jedino nisam pokušati liječiti noktima: tinkture, čajevi, kreme i kupke. Ništa nije pomoglo. Ali Lotseril izliječiti nokte za 3 mjeseca ..
  • Angela: Rabljeni Demiktenom. Ja mi nije impresionirao ove laka. Nokti su bolesne i povrijediti. To je vrijedno toga, naravno, nije skupo, ali je vrijeme proveo jako žao. Za 4 mjeseca liječenja, ja bih pokušati drugim sredstvima, a nadajući se Demikten, ali uzalud!

Vidi također: Hipoglikemija u melitus dijabetesa tipa 1 i 2

Antifungalni - to je odličan alat koji će vam omogućiti da donese svoje noge kako bi se relativno brzo i jednostavno. Sada ne morate učiniti u kadu za vrijeme i kupiti skupe kreme. Odaberite optimalnu cijenu i kvalitetu lak i početi tretman!

Pogotovo za LadySpecial.ru - Misnik Svetlana

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan