Mastofit

MastofitFotografije lijeka

Opis kasnila 2015/04/23

  • Latinski naziv: Mastofit
  • Aktivna tvar: Koncentrirati brokula ekstrakt Fucus +
  • proizvođač: ZAO Evalar (Biysk, Rusija)

struktura

1 tableta ekstrakt Fucus 20 mg, koncentrira brokula 178 mg.

Kalcijev stearat kao pomoćna sredstva.

Oblik otpuštanje

Tablete Kapsule 0.2 g 0.2 g i 0.5 g

farmakološki učinci

Antioksidans, onkoprotektornyh.

Farmakodinamike i farmakokinetike

farmakodinamiku

To nije droga. To se preporučuje kao dodatak prehrani za žene-source flavonoglikozidov.

Indol-3-karbinol - aktivna tvar sadržana u brokuli ima antioksidativna svojstva, što pridonosi regulaciji metabolizma ksenobiotika detoksikacija i aktivan. Poboljšava detoksikacija Aktivnost enzima desetaka puta, on štiti stanice od prodiranja otrova. Indola se smatrati onkoprotektor- smanjiti rizik od mastitis i preporod se, inhibiraju rast tumori estrogen ovisnih.

ekstrakt Fucus - dodatni izvor jod, potrebni kako bi se smanjio rizik od mastitisa, ima razrješava akciju.



farmakokinetika

Ništa nije navedeno.

indikacije

kontraindikacije

Mastofit Evalar ne može uzeti u pojedinačnoj netolerancije proizvoda, za vrijeme trudnoće i dojenja.

nuspojave

Od negativnih učinaka može se promatrati na alergijsku reakciju.

Upute o Mastofit EVALAR (Metode i doziranje)

Primjenjuju oralno, 1 tableta od 0,5 g 3-struko do 2 tablete od 0,2 g 3 puta. Uzmi bolje dok jede. Liječenje najmanje 2 mjeseca. Simultano korištenje tableta i kreme omogućuje jačanje učinkovitosti korijenu.

Krema Mastofit Evalar, upute za uporabu

Krema sadrži indol-3-karbinol, ekstrakt Fucus i pomoćnih tvari. Sastojci krema normalizirati metaboličke procese, poboljšati elastičnost i čvrstoću kože. Primjenite masira u kožu grudi, 2 puta dnevno.

predozirati

Slučajevi nisu registrirani.

interakcija

To nije ispitivan. Imajte na umu da je recepcija Sorbents i antacida može smanjiti apsorpciju aktivnih tvari.

uvjeti prodaje

Bez recepta.

uvjeti skladištenja

Pri temperaturama do 25 ° C

rok trajanja

2 godine.

analoga

Indol-3, Indinol 3, karbinol.

Recenzije Mastofit Evalar

Najčešći komentari o primjeni lijeka u mastopathies. Uočeno je da je intenzitet boli i bubrenja je značajno smanjena nakon samo nekoliko aplikacija ili u potpunosti nestao.

„Ja tablete i pomoć”

„Volim ovaj lijek i vrlo su mu zahvalan! Grudi nestao, sada se rijetko pije za prevenciju "

„Piti do tri mjeseca, s tri mjeseca stanke. Jako sam zadovoljan, nema dobitak težine "

Fitosbory naširoko koristi u liječenju mastitisa. Učinkovitost ovisi o mnogim čimbenicima - hormona, dobi, učestalosti i težini procesa. Prema tome, djelotvornost ovog lijeka previše drugačiji. U slučajevima u kojima je lijek nedjelotvoran, očito, nije dovoljno da se postigne rezultat liječenja među Badami, a oni bi trebali biti uzeti kao dio kombinirane terapije.

BAA dobro podnosi i nuspojave u ljudi nedostaju. Neki bilješka dobitak težine u bolesnika koji su primali tablete ili menstrualni poremećaji.

Recenzije Krema Mastofit Evalar pozitivan. Svi korisnici su izvijestili prilično brzo djelovanje - smanjenje bolova u mastopathy. Mnogi pilule i bio je propisan krema koja pojačava djelovanje.

„Mastofit počeo piti i mast za primjenu. Nakon tjedan ili dva sam prestao ranjavanje prsa ne nabubri. Ja sam oduševljen Mastofita "

„Krema postao moj spas! U dva tjedna prije menstruacije bolne grudi. Mammolog napisao ovu kremu, uživali nekoliko mjeseci, prsa prestao ranjavanje "

„To miriše loše, ali to pomaže. Ona počinje raditi odmah nakon nanošenja "

„Pomogao sam s mastitisa. Bol je bila strašna cijeli ciklus. Budući da je drugi program osjetio učinak "

„Vrlo sam zadovoljan rezultatom. Bol u grudima, au posljednjih mjesec dana je zahtjev sam po sebi nije promijenilo grud- postala elastična, zategnuti "

Sve žene koje koriste ovu kremu primijetiti svoje nedostatke: neugodna mirisa, ne ostavlja tragove na odjeći.

Cijena, gdje kupiti

Kupi lijekove u Moskvi u bilo kojem ljekarne. Trošak krem ​​Mastofit EVALAR 50 ml varira od 144 rubalja. do 209 rubalja. i 200 mg tablete Mastofit № 100 od 178 rubalja. 200 rubalja.

Online ljekarne Rusija

WER.RU

Mastofiton kapsule 30 kom 450 mg"Alina Pharma" doo (Rusija)
192 trljati.

PILULI

  • Mastofit krema, 50 mlEvalar Rusija
    170 trljati.
  • Mastofit tablete od 200 mg, 100 kom.Evalar Rusija
    225 trljati.
  • Mastofiton kape. 0,45g №30 (BAA)Zdravlje nacije
    230 trljati.
  • Mastofiton kapsule 0,45 g, 30 kom.Zdravlje nacije, Rusija
    233 trljati.
  • Mastofiton kapsule 0,45 g, 30 kom.Zdravlje nacije, Rusija
    246 trljati.

eApteka

  • Mastofit krema Evallar, Rusija, krema, 50 ml
    160 trljati.
  • Mastofit, Evallar, Rusija, tablete 200 mg, 100 kom.
    223 trljati.
  • Mastofiton, zdravlje nacije, Rusija, kapsule, 0,45 g, 30 kom.
    230 trljati.

Online ljekarne Ukrajina

Apteka24

krema MastofitEvalar (Rusija, Biysk)
78,98 UAH.
  • Mastofit tablete 0,2 g №100Evalar (Rusija, Biysk)
    87,53 UAH.
  • prikaži više

    Online ljekarne Kazahstan

    biosfera

    Mastofit 50 ml kreme
    660 br.
  • Mastofit 200 mg №100 tablicu.
    820 br.
  • SAU.kz

    • Mastofit 50.0 vrhnje
      730 br.
    • Mastofit №100 tablicu
      820 br.
    prikaži više
    Dijelite na društvenim mrežama:

    Povezan