Uho kapi kandibiotik

kapi za uši Kantibiotik (Candibiotic) se sjedine antimikrobna sredstva. Aktivne tvari su klotrimazol, kloramfenikol, salmeterol i lidokain hidroklorid.

Farmakološka svojstva Kandibiotika

Kantibiotik koristi u praksi ORL bolesti kao što su lokalne vanjskog agenta. Farmakološka djelovanje lijeka zbog aktivne tvari.

Kloramfenikol je supstancija - antibiotik bacteriostatic smjer sa širokim rasponom efekata. To je aktivan protiv gram-negativnih i gram-pozitivnih bakterija.

Klotrimazol antifungalno sredstvo (imidazola) daje sintezu ergosterola, koji je član gljivica stanične membrane, što uzrokuje daljnju lizu stanica gljiva.

Beklometazon dipropionat - znači glukokortikoida s protuupalnom i antialergijski učinak.
Lidokain hidroklorid ima lokalno djelovanje anestetika.

indikacije

Uho kapi Kandibiotik prikazano na alergijskih bolesti i vospalitenyh vanjsku i srednjeg uha: otitisa, akutnog pogoršanja kroničnog otitis externa, akutne upale srednjeg uha i pogoršanja u svom kronični oblik, a stanje nakon operacija na uho.

kontraindikacije

Gotovo nema kontraindikacije, osim individualne preosjetljivosti na sastojke lijeka. Osim toga, unatoč činjenici da je u kliničkim studijama nije utvrđena negativnog utjecaja Kandibiotika na zdravlje fetusa (dijete) i majke tijekom trudnoće i dojenja, lijek se ne smije koristiti tijekom tih razdoblja, osobito u velikim količinama i za dugo vremena.

nuspojave

Na mjestu primjene lijeka su alergijske reakcije - gori i svrab.

Doziranje i primjena uho kapi kuandibiotik

Lijek se primjenjuje Kandibiotik odrasle uho kapi. Bury potrebno 5 kapi 3 puta dnevno. Tijek liječenja je od 7 do 10 dana. Poboljšanje je vidljivo u 4-5 dana.

nije utvrđena je mogućnost primjene Kandibiotika djecu.

uvjeti skladištenja

Kandibiotik pripravak mora se čuvati na sobnoj temperaturi, ali ne veće od 25 stupnjeva na suhom i tamnom mjestu.

Recenzije

Recenziju napisao Yulchik. Objavljeno na 3.07.2012, u
Imao sam bolove u uhu. Liječnik određuje sam otitis. Propisana uho kapi Kandibiotik. Padati tri dana. Pomoć! Kandibiotik okrenuo moj Spasitelj!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan