Moja mama BLUE Yod prihvaća i nakon moždanog udara na nogama stajao

Pozdrav, „baka!”

Želim podijeliti neka iskustva.

Moja majka pretrpjela dva udarca. Nakon drugog odlučili smo se izliječila plavu jod. Uskoro mama je dobio bolje, a oko mjesec dana, ustala, i sada, iako je desna strana joj je i dalje paralizirana, kao i neke od riječi majka izgovara teško, može kretati po stanu. Ali to ne laže! Plava jod majka i dalje poduzima, a nadamo se da će uskoro sve će se riješiti učinaka udara. Pripremiti plavi jod, potrebno je u 50 ml tople vode za otapanje 1 TSP s gornjem šećera i škroba, limunske kiseline na vrhu noža i popunili 150 ml kipuće vode. Kada se ohladi, dodati 1 žličica 5% od ljekarne joda i dobro promiješajte. Lijek je spreman. Prihvati plavi jod 2-4 žličica 1 puta dnevno pola sata nakon jela pet dana. Nakon pet dana pauze, ponoviti prijem. A takvi tečajevi povremeno liječi poboljšati.

Poznato je da su sve pogoršalo tijekom zime kronične bolesti, pa čak i počne smetati u zglobovima i mišićima. Kako se nositi sa svim ovim trljanja „ambulante”. Potrebno je u 1 litri vode, sipati 2 ljekarne bocu amonijaka, dodati 20 g kamfora, 1 žlica sol i dobro promiješajte dok ne nestane pahuljica. Nanesite spreman sredstva za trljanje bolne točke. Tamponi natopljene trljanje, staviti u bolovima uha i uha bol uskoro prolazi i njihova vezanost za desni ublažava zubobolju.

Jednog dana moja sestra je putovao u vlaku, bilo je hladno, pa je uhvaćen hladno, a ona je počela kašljati. Da ne treba pretvorio u bronhitisa, sestra je odlučila tamo i onda da se liječi aloe. Ona Grind popis biljaka (to bi trebao biti mlađe od tri godine), potopljena 3 žlice med i ostaviti jedan dan na tamnom mjestu. Nakon toga, nekoliko puta dnevno uzeti 1 kava žlica kuhane sredstva. Tijekom dana, jeli i njen kašalj prestao.

Možda će netko doći u ruci, a incident u mom životu. Kao mladić sam jako je udario grudi tvornice opreme. Ozljeda je bila tako teška da je prsni koš crno i natečeno. Moja majka je odmah uzeo kupus list, to namazani medom, prijavila sam se na ozljede i popraviti povez. Nakon 2 Chasa oblog mijenjati. I tako svaki dan za tjedan dana. Modrice prestao ranjavanje, Modrica siđe, a moje grudi su stekli bivši oblik i boju. Sve najbolje, dobro doći!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan