Recite nam više znati sve što pritišće sa mast proširenih vena uklonjena

Pozdrav, „Baka!” Želim govoriti detaljno o mom liječenju varikoza.Dolgo pati od proširenih vena. Osobito visoko upaljene vene proljeće. Što bih ja primjenio mast, ali ništa nije pomoglo. Malo za smirivanje bolesti dopušteno ljiljane cvjeta u ljubičasto. Ujutro kad para svoje lišće, ispire s vodom i stavi u sjeni, tako da su u večernjim satima malo uvela. Prije odlaska u krevet obrisao ostavlja bolesne vene, zamotan toplo i cijelu noć nije ukloniti oblog. Nakon 4-5 takvih postupaka noći upala smanjila, i mogao sam raditi na ogorode.Potom netko je predložio da je korisna u ovoj bolesti za korištenje oraščić jer jača krvne žile. Svaki dan za godinu dana pojeo malo kusochku.Tak i borili s proširenim venama, dok nisam pročitao u „baka” na mast Valentina Seymovoy. Zatim ulije u caklinu zdjelu čašu biljnog ulja, bacila mu komad čiste, bez nečistoća, žuti vosak veličine kutija šibica i staviti jela na male vatre, vosak otopio. Iz prethodno kuhana žumanjka izvađene, smanjiti za pola i to slomiti vilicu na tanjur. Nakon toga slomiti žumance je malo prste i bacio zdjelu kipućeg ulja u vosku. Dodana postupno, ali u vrijeme kada je čuo mješavinu leđima ključanja. To je preduvjet. S prvim mrvice sadržaja žumanaca počne pjena. Zatim podigne zdjelu krpom, koja je uvijek držala u ruci, a očišćeno jela iz topline neko vrijeme pa njezin sadržaj perebushevalo. U ovom trenutku, to je nastavljeno miješati stalno. I tako je tri puta. Kad je pripremljena mast, ja sam ga filtrirati kroz najlon tila, preklopiti kako vosak hirovita i gaza nije potrebno, a zatim napuni mast staklenku i staviti ga u hladnjak za pohranu. Tako mast pohranjuje do deset mesyatsev.Snachala nametnuti svoju tanku, a ponekad i debeli oboljelih vena, pokriven gazom, a potom celofan, a zatim zamatyvat nogu bijelo platno, a na vrhu ojačanje zavoj. Takvi paketi ne svaki dan. Otišao sam s njima cijelo vrijeme, mijenjajući ujutro i navečer za svježe. Isto gaza koristiti nekoliko puta. Tako sam bio tretiran četiri ili pet mjeseci. Proširene značajno smanjen. Tada sam počeo primjenjivati ​​pomast na cijeloj dužini venu. Previjanje nogu sa gazom, tada papirom za pečenje, elastičnim zavojem, a zatim fiksne običnih. S takvim oblog samo sam od jutra do večeri. Navečer se odstrani i ostatak se ispere sa hladnom vodom i mast sapun. Zašto hladno? Da, jer sam svake noći, ne nedostaje niti jedan dan, ja ga zaliti. Vrlo koristan postupak, ali oni koji su pili alkohol, sipati nelzya.Vot to je moje iskustvo. Slijedite ga i budite strpljivi, pobijediti varikoziteti.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan