Recept za liječenje bubrega nije kontraindicirano za trudnoću

Želim reći jedan slučaj iz mog života. Kad sam bila trudna sa svojom kćeri, a zatim u trajanju od 24 tjedana gripe otežan zbog bubrega upala. U medicinske reference koje je moj dom, našao sam recept koji se može koristiti za vrijeme trudnoće za liječenje bubrega, pripremio lijekove i počeo piti. Nakon tjedan dana testiranja su pokazala da upale ni lijevo, ali ja i dalje nastavio da medicinskog lijeka. Kći rođen zdorovenkoy.Ya je 1 staklena sirovo zob se operu i kuhani u večernjim satima u 1 litri vode na laganoj vatri pod poklopac zatvoren za 40 minuta. Inzistiram noći, ujutro procijediti i piti 0,5 šalice tople juhe 3 puta dnevno 20-30 minuta prije obroka. Proizveden je dovoljno za dva dana (duže kuhati!). Ova juha čisti bubrege, jetru, jača srce i smanjuje razinu šećera u moche.A za vrijeme trudnoće imala manje problema, savjetuju trudnice do 20 tjedna, uz sve, počevši od 21 tjedana prehrane isključiti slano, začinjeno, dimljeni, pržena snažno i tsitrusovye.Lechites i biti sve zdravo!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan