Za operacije nisam htio posegnuti, pa pokušajte to izbjeći

Pozdrav, „baka!”

Nakon drugog poroda imala sam hemoroide. Uklonite ih kirurški ne želite, tako pokušati izbjeći operaciju pomoću metode tradicionalne medicine. I ja sam to učinio.

Prvo sam ispunjen u čašu kipuće vode 1 žlice Korijen kupine, doveo do vrenja i kuhati 20 minuta na laganoj vatri. Nakon 30 minuta, procijediti i piti. Popio sam 5 šalica juhe dnevno. Dodatno, kipuća voda 1 žlica krkavine bobice, inzistirajući 3:00 i napravio s infuzijom noći na hemoroide losion. Ja ih izmjenjivati ​​s ukrasi od vrba kore esencije. Pomogao mi je da se nosi s hemoroide i parna kupelj. Izlivena u zemljani lonac 2 litre mlijeka, to spušta 4 luk, čvrsto zatvorena i tlači 4 sata skuha u pećnici. Zatim, lonac je polaganje drveni poklopac s rupom u sredini i sjediti na vrhu, izlažući dno. Postupak je proveden svaka 3 sata. Tijekom prvih 6 sati prije uzimanja laksativ, a nakon svakog postupka anusa premazani s vazelinom. Hemoroidi su me prošli.

Možete ukloniti hemoroide proso. Temeljito isperite, napunite zrna u tri litre staklenku 1/3 volumena, prelijte obod s izvorskom vodom i ostaviti za 4 dana na sobnoj temperaturi u tamnom mjestu. Procijedite i pijte 0,5 šalice 3-4 puta dnevno za 3-4 tjedna. Napravite pauzu za 5-10 dana i ponoviti prijem infuzije. I tako sa pauzama provesti nekoliko tečajeva liječenja, dok se ne koristi 16 kg prosa.

Želim zdravlje svim ljudima i Božji blagoslov.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan