Vazelin mast od celandine i polipa tjedna poražen

Pozdrav, dragi „baka”! Ja ću čitati 3 godine i jako su zahvalni. Mnogi recepti vrijede, a oni mi pomogne. Želim podijeliti iskustvo ozdravljenja polipa kishki.V prosinca 1986, i samostalno otkrio polipa u svom debelom crijevu. Svatko može učiniti kad odrastu u izlaz. Oni predstavljaju solidnu brežuljaka, hemoroide - meke, fuzzy formy.Obratilas kirurgu, a on mi je ponudio operaciju. Učinili smo to u siječnju 1987., a potom ponovno u svibnju iste godine. No, prije nego što sam provjeriti iz bolnice, kao što imam polip je opet narasla. Kirurg sam se odmah ukloniti, au istom danu, piše. Došao sam kući, i nakon 3 dana polip raste nazad. S ovim polip i ja otišao u Sočiju na počinak. Živio sam tamo u privatnom stanu, ali domaćica u dvorištu rasla rusa. Narva sam ga, sjećam se, opere i punjena u analnom otverstie.V rezultat takvog liječenja polip sam narasla do 5 cm mioma, a ja sam poslan u onkologiji. Tu je imao operaciju, provjerite analizu (oni su bili dobri), a liječnik mi je dopustio da ide do mjesta, kao što je u isto vrijeme sam uklonio žuči i imao podlechitsya.Ya otišao Morshyn. Naravno, tu su pili ljekovitom vodom, pere crijeva, ali kad sam došao kući, ponovo pronašao polipa. Već Nisam išao kod liječnika i napravio joj mast: rusa gumiran i prosijan brašno kroz sito. Ja ga pomiješati s bornom vazelin. Rezultat je bio tamno zelenu smjesu. Impregnirano tu pomast tamponi i gura ih 5-7 puta dnevno u anus. I tako u 7 dney.Na mjesto gdje polip bio, bilo je samo jama. Tako sam dobio osloboditi od njih. No, oni su rasli kao gljive poslije dozhdya.Takzhe ova mast pomaže s leukoplakija i cervikalna erozija. Moj prijatelj je uveo wads s masti u rodnicu 5-6 puta dnevno za tjedan dana, a oporavila. Dobar pomoć za leukoplakija se također suočavaju „ginseng” krema i masti „sinaflana” .Esche iskustva liječenja udio neuralgia. Potrebno je primijeniti na zahvaćena područja ne sjajnu stranu list čičak. Toplina se vezati maramicu i ostaviti oblog noću. 2-3 tretmana bolesti otstupaet.A zima čičak list, natopljena sam u slanoj vodi. 2 do 3 dan pomoknut ostavlja u slanoj vodi, a zatim ih objesiti na žicu. Oni ne lomi se suše i ljekovitost nisu izgubljene.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan