ČAK angina Lijek muž: Samo tinktura propolisa pil

Pozdrav, dragi „baka”! Dopustite mi ponuditi nekoliko recepata terapeutskih sredstava, i pokušao zamisliti znakomyh.Ubedilas da propolis tinktura tretirani bilo hladno, gripe, upale grla, pa čak i njezin suprug je ozdravio, a zapravo patio od ove bolesti za mnogo godina. Pripremiti infuzije, sam se 10 g propolisa, ona melje i izlije 200 ml alkohola 960. Inzistiram 7 dana, trese svaki dan. Spreman sredstvo treba uzeti 25-30 kapi otapanjem u 50 ml vode na sobnoj temperaturi, 3 puta dnevno između obroka. Propolis tinktura se mogu kupiti u ljekarni. A ako je samo da se osjećaju da počnete da se razbolio, a zatim piti, i sve će biti horosho.Dolgo sam patio pukotine iz rektuma, za pola dana leži u krevetu nakon korištenja WC. To jednostavno nije pokušao - bez uspjeha. Onda je netko predložio da pokuša liječiti nevena ljekarna mast. Kupio sam ga i počeo tretman: nakon svakog pražnjenja oprati toplom vodom, a zatim je uzeo prst mast, stavljajući ga u anus kao što je mogao, i dobro podmazani rektum. Već nekoliko godina imam sve normalno. I to nije bio zatvor, što u osnovi su uzrok pukotina rektuma, pokušavam jesti što više povrća i fruktov.Etim znači da liječe rak i mnoge druge teško mogu liječiti bolesti. Dakle, pažljivo nasjeckajte krumpir klice, malo provyalte ih, a zatim sipati u posudu i ulijte 960 alkohola na dva prsta iznad sadržaja. Nakon 2 tjedna, soja kroz gazu, savijene na pola, i početi piti infuziju sheme, svaki put otapanjem u 200 ml vode. Uzmite 3 puta dnevno. Početi primati jednu kap, povećanje dnevne jedan. Postupno raditi do jednokratne doze od 25 kapi u, a zatim početi da se smanji dnevni kap po kap, sve dok ponovno ne dođete do jedan na recepciji. To će biti lijek. Za obavljanje dvije takve tečajeve, po mogućnosti bez pereryva.Priem tinktura krumpira klice donosi poboljšanje u raka, ublažava bol srca i astme, normalizira krvni tlak, uklanja glavobolju i oticanje rješava i redovite losione s njim od hidradenitis susprezanje osloboditi (od majčinog vimena) .Ovaj lijek vrlo dobar, ali ne smijemo zaboraviti da je tinktura od krumpira klice otrovne, pa liječenje potrebno je biti vrlo oprezan, strogo poštujući doziranje priema.Lechites oporavlja i nikada ne razbole. Iskreno želim sve ovo.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan