Mlijeko Da terpentin - za bronhitis udarac!

Pozdrav, dragi „baka”! Pročitao sam problema od početka do kraja. Pomoći u liječenju svojih najmilijih. I želim da njihov doprinos ukupnom radu. Kao mladić je moja majka za dugo vremena ozbiljno bolestan s bronhitisa. Farma, gdje je živjela u to vrijeme, nitko nije nadao da će ona preživjeti. Nego jednostavno ne liječi: imala kravu i majka aloe s medom, sapuna, masnoća i konjaka jeli i drugim sredstvima koja se koriste - ali ništa nije pomoglo.

A jednom stara baka joj je dao recept. Tijekom finskog rata, njezin sin se vratio kući da umre. Dijagnoza u to vrijeme nitko zapravo ne može biti uspostavljena, nije bronhitis, a ne kronična upala pluća, a ne potrošnju. A jednom ga je uzeo iz Kirovohrad na farmu. Susrela starca i upitao da mu vožnja u kolima, gdje joj je sin ležao. Ona je rekla da će ga, ali on neće biti vrlo zgodan, jer sin ne može sjediti, rekao je, naravno, bio je na njegovoj tuzi.



Djed je pogledao pažljivo, odmahnuo glavom i rekao: - Vi doći kući, pokušajte to ovaj alat. Uzmi ljekarne terpentin, i počinje da daje svom sinu. 1. dan - 1 kap u čaši svježeg mlijeka, na 2. dan - 1 kap 3 puta na dan, treći dan - 2 kapi 3 puta dnevno, i tako dovesti do 25 kapi, a zatim u unatrag do jednog pada. Liječenje je poželjno početi u opadajućeg mjeseca, na bolest nestati. Ovaj mladi momak koji je umirao, trebalo je 2 jela s pauzom u posljednjih mjesec dana. Moja je majka počela piti terpentin, a to je samo jedan put, to je istina, bili su obvezni uvjeti - ne pušiti, ne piti, ne prehladiti. Da, i ja vidio majku u parovima kozjeg mlijeka, a zatim je živio do 80 godina. 8 godina nije moja mama, ali ja još uvijek bolesna bronhitisa i sina, on je već 25 godina. On je, međutim, s obzirom kao dijete imao problema tretirane svim sredstvima. Kao dijete, bila je lažna sapi 3 puta: na 1, 3 i 6 godina. Vrlo teško je posljednji napad, ali je izašao u hitnoj, dignute hormona. Onda smo se stalno uključeni u sport, liječnik je rekao da joj je sin potreban bazen kao riba vodu do bronhija razvijena. Ipak, potrebno je napuhati lopte.

Nakon što je sin počeo baviti u bazenu nakon bazena da se kvartsevanie, a mi smo zaboravili bronhitisa. No, u vojsci sin se razbolio opet - hladno. Bronhitis je natrag i za 5 godina ćemo liječiti ono što možemo, ali bez uspjeha - i injekcijama, i aloe i ljekovitog bilja. Ali onda sam se sjetio terpentin. Bojao sam se da bi njegov sin, jako puno znači neugodan. No, to je dobio ovaj kašalj pa je dogovoreno. U Kirovograd sam se terpentin nije uspio u veterinarskoj ljekarni samo sirove prodan. Donijeli su nam iz Rusije, gdje se prodaje u ljekarnama. Ovaj strpljenje ulje - proizvod obradu borove smole - smola. 1 sin prošao tečaj, a za godinu dana to smeta bronhitis. Ali sada opet, i počeli smo piti.

No, stvar je još uvijek u činjenici da mladi ljudi ne njeguju sin puši, da ga nagovoriti da se odrekne ne mogu, to se kompenzira s mokrom glavom - na ulici. Sve to pogoršava: i bolest i liječenje, ali ipak, to je protiv njega - nebo i zemlja. Samo treba piti pola sata prije jela, terpentin bi trebao biti čvrsto zatvorene, ja kapanje na 30 g mlijeka, sin će piti, a zatim pere dolje još jednu čašu mlijeka, jer kad se pravo iznos ne može piti. Još se dobije „Bronhofit” 0,5 čašu za terpentin, samo negdje oko 15 minuta je nužno za piće „istovremeno Diazolin” i askorbinska kiselina, kao terpentin - obrada prirodni antibiotik, je antialergijsko sredstvo - po izboru askorbinska kiselina i - je vitamin C, koji je prikazan na uporabu bilo kojeg antibiotika. U liječenju važan armiranog utvrđenog hranu (osim ako je kontraindicirano): Sok od grožđa, mrkva, crni ribiz, šipak piće, Viburnum, brusnica, brusnica, malina, jabuka, med. Terpentin ne treba istekao i čvrsto zatvorene, jer ako su eterična ulja iscrpljena, onda ne liječenje će doći od njega, sve će otići u otpad.

Da, ne znam da li je moguće da se liječenje djece s terpentin, ali ja bih Savjetujemo vam da koristite samo 14 godina brušenje. A uz Božju pomoć, možete prevladati bolesti.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan