Uklonite artroza? Nije važno!

Pozdrav, „Baka!” Za nekoliko godina mučim osteoartritisa koljena. On je tretiran sa X-zrakama i lasera, udarni val liječenje i na druge načine. Tablete su dobili olakšanje, ali za jedan dan, a učinak na želudac, jetra, mjehura i bubrega. Dakle, pokušao mnogo gelova, krema, mljevenja, ali se ništa ne pomogalo.Prinyalas tretirani „Dimexidum”, koji se primjenjuje na koljena 2: 1 (dva dijela „Dimexidum”, jedan dio vode) na pamučne tkanine. Iznad sam staviti celofan ili polietilena i fiksni s elastičnim zavojem. Držala sam sat vremena, ali za one koji imaju osjetljivu kožu, morate držati pola sata i razrijeđene „Dimexidum” pomiješana s vodom. Da li 10 uzastopnih dana. Mnogi ovaj recept pomogao da se dio sa štapom. I ja sam, ali, nažalost, vrlo vas nenadolgo.Esli kao rezultat liječenja pojavio crvenilo i bol, utrljati na fino se dobiva veća sirovina krumpira s korom i primijeniti pulpe na koljena. Top - polietilena, a zatim popraviti elastični zavoj ili preljev. Imajte na raspolaganju cijeli dan. I ako radi, cijelu noć. Zavoj ne uzmi čvrsto, da postoji cirkulacija. Krumpir sirov i uklanja bilo upalu. Ako upaljene vene - također pomaže. Jednom, moja sestra je došao u posjet, a ona je imala upaljene vene i noge bile crvene. Sam joj savjetovao da se prijave na vene strugane krumpir. Ona je nevjerica, no stavio. U jutarnjim satima, on je pokrenuo svoju nogu i nije mogao vjerovati oči kao upaljene područje postala bijela.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan