Liječi bolesne zglobove i kralježnicu

Artritis, osteochondrosis, koksartrozu, reumatoidnog artritisa i drugih bolesti zgloba odgovoriti i na ovaj tretman. Samljeti u prah u mlin za kavu korijen đumbira, vrba kore, trava i djetelina breze pupoljaka, a zatim ih pomiješati u jednakim dijelovima mase te se ta smjesa u prahu uzeti 1 TSP ujutro na prazan želudac 30 minuta prije obroka i navečer prije spavanja s vodom. Da bi se liječiti na ovaj način za šest mjeseci ili godinu dana. Iako već duže vrijeme, ali pouzdan. Ova metoda je testirana od strane moje bake, ja i mnogi moji prijatelji. Pass čak i većina jake bolove u zglobovima, kvržice nestati giht i artritis. Osim toga, savjetujem vam da ne bude lijen i raditi vježbe svaki dan. U bolesti kralježnice i zglobova ostvariti samo neobhodimy.Esche savjetovati trljanje noć bolan zglobova i leđa mast. Da biste ga pripremili, imate pile jaja ulijte ocat bit da je samo pokrivena, inzistiraju 2 tjedna na tamnom mjestu, a zatim izvadite jaje, trljati žumanjak kroz sito, dodati na njega 1 žličica tekućina iz posude, 50 g maslaca i temeljito izmiješati. Gotovi mast pohranjena u hladnjaku.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan