Parodontitis sam smiriti i zaboraviti o njemu

Pozdrav, „baka!”

Želim vam reći kako sam dobio osloboditi od parodontne bolesti, kao i podijeliti neke metode kako bi se uklonili bolesti.

ja bolovala od parodontne bolesti, kada sam imala 22 godina. Odjednom sam počeo teturati zubi bol, oticanje i krvarenje zubnog mesa. On je apelovao na stomatologa. Pogledao me, rekao je da je parodontna bolest, a odgovarajući tretman. Nekoliko dana marljivo skladu sa svim svojim preporukama, ali bolest je napredovala. Parodontna bolest iscrpi me toliko da sam čak i nije mogla otvoriti usta. I tako smo otišli do starice, susjeda. Vidjevši moju patnju lice, upitala što se dogodilo, i rekao sam joj nevolje. Ona je slušala mene i ponudio koristiti u liječenju receptu, koji je uživao puno vremena i koja je donijeta u obitelji s koljena na koljeno. Za pripravu lijekova, potrebno je pripremiti, trud gljiva (ariš spužve), koji je parazit močvara vinove loze (vrbe), suši u sjeni i pažljivo samljeti u prah. Kada se tretiraju 1 TSP prahu doda se 250 ml vode, kuhane prije hlađenja, uz miješanje i povremeno, filtrira kroz gazu i ostavi na toplom mjestu infuzije. Isprati usta njihovih 3 puta na dan, drži svaki komad u ustima 1-2 minuta. Nakon dva ispiranja moje stanje je znatno poboljšana, ali sam nastavio slijediti procedure za dovršetak jačanje zubnog mesa. Od tada, zaboravio sam o parodontne bolesti zauvijek.



zaustaviti napredovanje ateroskleroze crvene Rowan. To bi trebao biti 200 g mljevene kore dodati 0,5 litre kipuće vode, 1 sat za izdržati kipuću vodenu kupelj, kad se ohladi procijediti i uzeti 1 žlica 3 puta dnevno 30 minuta prije jela. Osim toga, to je korisno u ateroskleroze uzeti 3 puta dnevno 15 minuta prije obroka 1 žličica do 1 žlica pelud. Snižava kolesterol u krvi i sprječava ateroskleroza razvija kukuruzno ulje. Uzmite ga u 75 ml dnevno.

niktitirajuće grč (Prisilno kontrakcija kružnog mišića oka, što dovodi do stalnog grčevitim zatvaranje vjeđa) eliminira svježe istisnuta iz cvjetnica cinquefoil guska sok, uzimajući ga 1 žlica 2 puta dnevno 30 minuta prije jela.

Svježe iz cvjetova nevena soka uzeti 1 žličicu, svaki put se otapa u 0,5 šalice vode, 2-3 puta dnevno 30 minuta prije jela da smiri živce.

Ljubičasta pas, i neovisno i kao dio naknade koje se koriste u liječenju angine pectoris (angina). Možete uliti šalicu kipuće vode 1 žličica biljni biljke u prahu, tvrde 30 minuta, naprezanja i popiti čašu 2 puta na dan. Učinkovitije samljeti i pomiješati po volumenu na 1 dio biljke pas ljubičastih, brusnice i stolisnik, 2 lišća divlje jagode, šećer i 1 žlica Smjesa šalicu kipuće vode, nakon 1 sat, soja i piti 1/2 šalice 2-3 puta dnevno. Kada udaraca s oštećenjem šećera metabolizam u tijelu preporuča se uzeti svježe zelene mahune soka od graha. Pijte ga na 2 žlice 2-3 puta dnevno pola sata prije jela.

Za uklanjanje mentalnog i fizičkog umora je potrebno za ručak i noću, uzeti 1 žlica stisnutu iz svih cvjetnica Hypericum sok.

U liječenju kroničnog bronhitisa, kako bi se uklonili teški kašalj, hripavac, otežano disanje u medicini široko koriste puzanje timijana (timijan obični). To bi trebao biti 1 žlica Suhi praškasti biljni biljke ispuniti čašu kipuće vode, 1 sat, soja i uzeti 1 tbsp infuziju 3 puta dnevno za poboljšanje zdravlja. Poboljšava izlučivanje bronhijalnih žlijezda, liquefies sluz i poboljšava disanje thermopsis kopljast. On bi trebao biti 0.6-1 g suhih praškastih biljnih biljke ispuniti čašu kipuće vode, ostavi 15 minuta u kipućoj vodenoj kupelji, 30 minuta, uliti filter i uzeti 1 tbsp 4-5 puta dnevno.

Poboljšava apetit, zaustavlja napredovanje gastritisa niske kiselosti želučanog soka svježe stisnutu mrkva sok. Pijte to bi trebalo biti 1/2 šalice 2-3 puta dnevno na sat nakon jela. Čak iu slučajevima gastritis s niskim kiselosti uzeti 3 puta dnevno 30 minuta prije jela i 1 žlica svježe stisnutu sok od lišća bokvica. Pomaže kod gastritisa soka iscijeđenog iz cijele biljke pelina, okupili uoči cvatnje. Uzmi ga za 1 žlica 3 puta dnevno 30 minuta prije jela. Učinkovito s gastritisom ispuniti večer šalicu kipuće vode 1 žličica laneno sjeme, pritisnite 1 sat i uzeti tinkturu prije spavanja, ne opterećuju, zajedno sa sjemenkama.

Da biste uklonili žgaravica i hiperaciditet normalizacije uzeti 2 puta dnevno prije jela ili jedan sat poslije jela svježi sok od krumpira. Brusnica sok uzeti 1 žlica 3 puta dnevno 30 minuta prije jela s niskim kiselosti.

Sve najbolje!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan