Odlučite se za sebe s stomatološke probleme



Pozdrav, „baka” u №32 (215) novinama 10. kolovoza ove godine, pročitao bilješku V.G.Matyskina o liječenju zubobolje s Urednici napomenu - dijeliti testiran receptima koje pomažu poboljšati zube. Ja ću opisati sredstva koja provjeriti za sebe. Nadam se da će pomoći mnogim nositi se s problemom stomatološke boli.Itak početi s matičnjak Bitner. Vjerujem da je, kao „prva pomoć”, Bitner matičnjak, čak i najmanji bocu, trebao bi biti u svakom domu. Ovaj balzam je sastavljena od 24 biljaka, među kojima se divizma, stolisnik, muškatni oraščić, kadulja, mirisna trska, pelin, itd Osobno, meni i mojoj obitelji balzam Bitner spasio a ne jedan raz.Nashi zubi su prljave navike povrijediti noću i 2-3 sati ujutro nisu pripremili dugo ispiranje, dovoljno otopiti 1-1,5 žlice Balsam 1-1,5 žlice tople vode, navlažiti rješenje vatu i umotati ga bolesnu zub. 15-20 minuta bol će nestati. To testiran. Kad je moja stara svekrva pod kruni zuba bila bolesna, proširio sam melem Bitner, potopiti u otopinu od vate i pričvrstite ga na bolni zub. Nakon pola sata stara ulybalas.Na daje nam veliku livadu. Mi volimo da ide s prijateljem tražiti i prikupiti potrebne bilja. Jedno jutro sam otišao svojoj djevojci da ju zovemo „na travi”, a to dolazi s natečene obraze - tok. On kaže: „Nisam spavao noć”! Jedva ga izgovoriti. Trčao sam za matičnjak Bitner i dao joj da isprati usta. Za ručak mi je „pacijent” već je kupanje i sunčanje na plaži i svi pokazao kako sam je izliječen ... 20 minuta. Bol se više ne vernulas.I, konačno, to mi se dogodilo: Jedne noći sam se probudio u bolovima - jako grintav zub pod krunom. Ali kao što sam pokušati uvijek sam imao noći s toplom prokuhanu vodu i melem Bitner je uvijek na stolu, bilo je potrebno mnogo vremena za pripremu medicinskog rješenja. To se montira na zub natopljene vate u njega i otišao na spavanje. A ujutro počeo sam pripremati sebe isprati mirisna trska s propolisom, kao moj natečene obraze, između obraza i desni formirana veličine pulpe graška. 1 žlica Calamus tinktura se pomiješa s 1 TSP propolis tinktura ljekarna i počeo isperite usta. I to je bio nježan ispiranje, ja 1 žlica Calamus tinktura na votke razrijedi s 1 žlica tople prokuhane vode. Ako AIR inzistiraju na alkohol, a zatim se razrijedi s 2 žlice rakije voda. Ljekarna propolis tinktura - alkohol. Dakle, 1 žličica propolis I uzgajan 2 TSP voda. Ispalo je negdje četvrtinu ispiranje čaša. Ispire se 3 minute. Dojam je kao da ste napravili anestezija otupljuje sve lice, a zatim odlazi i bol. Bolni osjeti prođe za 3 dana, ali moramo nastaviti postupak za oko mjesec dana. Klima dezinficira, protiv bolova i propolis, prodire u najmanjih pukotina, cement i jača zube. Preostale korijeni su glatke i ne uzrokuju bespokoystva.Lichno ja isprati me propovjedaonicu negdje malo više od tjedan dana, a onda samo zaboravio upaljeno zuba dok ste jeli karamele. Dakle, zaboravlja da je vidio kroz bolesnog zuba slatkiša na pola. I tek tada sam primijetio da je zub ne samo da boli, ali ukrepilsya.A prošlog ljeta slomio zub pravo od krune. Slomio sam se na najistaknutijem mjestu. Mi, umirovljenici, čak strašno razmišljati o tome što vam je potrebno umetnuti novu protezu. Početi tražiti liječnika koji će učiniti to jeftinije. Našao sam ga u selu u blizini Kijeva. Počeo je ispitati zube, pokazujući slomljenu korijen i rekao: - brisanje! A ostatak - na rentgen.Smotryu piše dijagnoza - akutna pogoršanja kroničnog parodontitisa. „Da - mislim - ne, neću biti uklonjena i umeće da je prerano.” Tri tjedna do 2 ili čak 3 puta na dan, bio sam ispiranje zuba airom s propolisom. Zima dolazi, a ja sam otišao na konzultacije s ruralnim više stomatologa i liječnika i ortopeda najviše kategorije, Središnje stomatološke poliklinike Kieva.- Pa, dobre zube, jak, može biti vstavlyat.Ya plaho pokazao korijen i pitao možete staviti shtift.-, - rekao je vrach.Na tijekom vremena sam bio ispiranje jezik za proteze airom s propolisom, a kao rezultat X-ray pokazali da su moji zubi su zdravi. I moja usta zasjala „Hollywood osmijeh”, a liječnik je rekao: - To je to! Ne ispiranje! Plastični potemneet.Proshlo vrijeme, vjerujem oglašavanje i kupio 2 četkice za zube po cijeni „kao i onaj za”. I donio je teško čekinje infekcija, desni su svi na tržištu. Tada sam počeo uživati ​​savjet profesora Neumyvakina - od parodontnih bolesti, bolesti desni i bilo kojeg bolesnog stanja u ustima, kao i loš zadah napraviti tijesto: 0,5 žličica sode bikarbone dodati 10-20 kapi vodikovog peroksida (ljekarne) i nekoliko kapi limuna. Protrljao sam pamuk obrisak zube i desni izvana i iznutra tijesto. Limun soda neutralizira i daje svježinu, soda čisti zube od plaka i peroksid bijeljenje i dezinficira. Nakon ovog čišćenja, osjećam se kao kraljica: zubi su tako čisti da se sjaji poput bisera, a blagi miris limuna daje radosno raspoloženje. Može se profilaktički ispirati grlo otopina vodikovog peroksida: 2-3 TSP peroksida po 50 ml tople vode, na sva bolesna stanja u ustima. Ali, to nije dobro jesti Oni koji odluče da četkanje zubi zalijepiti „u Neumyvakin” Savjetujem da zapamtite - nakon pranja 15 minuta, bez ispiranja, ništa jesti ili piti. Ja obrisati pamuk obrisak na preostalim soda zube, obrišite suhom pamučnom krpom jezik, a zatim sve „prikupiti” pljuvati i pljuvati. Izvana usne i oko njih, ja isprati vodom. Evo, možda i sve.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan