Upala krajnika - Liječenje narodnih lijekova kod kuće

Upala krajnika (tonzilitis ;. od latinske Tonsilla - amigdala) - upala krajnika. Angina može biti akutne (npr akutna upala krajnika angina) ili kronična. Potrebno je razlikovati upale krajnika, nazofarinksa krajnika i jezična tonzila.

upala krajnika (Od latinskog „tonsilla” - amigdala) - poraz od infekcije krajnika. Kao što smo vidjeli, grlobolja - to je akutna upala krajnika. U stvarnom životu, međutim, kada govorimo o angina, često s obzirom na kronične upale krajnika.

Zašto se ista bolest se zove različito, ovisno o težini procesa? Odgovor leži u značenju riječi „angine”. Angina (ili žaba), u starim danima (usput, ne tako daleko) iz različitih država, što uzrokuje poteškoće u disanju. U tom slučaju, teško može biti čisto mehanički, jer dišnih putova (ždrijelo) preklapaju znatno proširene Palatina krajnika.



Prije više od dvije godine, moja kćer je oboljela od upale krajnika. Sve vrijeme krajnika su gnojni čep. Egzacerbacije bolesti nije bilo, ali ponekad bolan zglobova. Stavio sam oblozi od crvene gline na submandibilarne regiji. Uzela glinu u karijeri, to je sušenje na suncu, jer Bila je zima, a na sobnoj temperaturi. natopljena sam malu količinu naselili vode dnevno u caklini loncu. Napravila sam dva mala kolača, umotan u x / pamučne tkanine. Vrh obriše gustu voštano platno i svežanj. Nakon dva sata, odstrani i obriše submandibularne područje toplom vodom. Ja oblog gline nakon provjere visak i odbačena. Nakon tri tjedna gnoj u krajnika nije.

Gustoća mase bi trebao biti takav da ne teče. Ometanje je potrebno samo drvenu lopaticu. Zagrijavanje ne mogu. Glina može poduzeti bilo koju.

Victoria, Donjeck regiji., Avdeevka

Angina. Bolest je lakše spriječiti nego liječiti. Kako se ne bi povrijediti angina, svako jutro i navečer prije spavanja, kada se tuširati, ispirati grlo sa toplom vodom na izdisaju. Ukupno, postupak traje 2-3 minuta, a kada će ići u dnevnoj navike, zaboravite što angina, kao svaki dan će pomoći tijelu da se oslobodi stafilokoki i streptokoki su prisutni u ustima i grlu.

Yuriy Ivanovič Bogdan, Krivoy Rog

Kronična upala krajnika liječi tako dobro. Ispirati grlo za deset dana svakog mjeseca (to je najbolje učiniti od 1 do 10 brojeva i, prema tome, u narednih mjesec dana - u isto vrijeme) sheme. Na prvi dan „Chlorophyllipt” na alkohol dodati 1 žličica čašu vode (najmanje 2 puta dnevno), sljedeći dan, ispirati grlo s esencije bilja (kadulje, kamilice). Ona djeluje ovu tehniku ​​i kako terapijska i kao profilaktička u smislu pripreme za nepovoljne sezone.

Elena je Ivou

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan