Gripa Treba upozoriti a ne očekivati ​​NJEGOV epidemija

Pozdrav, „baka!”

Od zimskog influence veći broj bolesti, prehlade, akutne bolesti dišnog sustava (akutni respiratorni bolest) i ARI (akutni respiratorni virus infekcije), poželjno je da ne čekati epidemije, te kako bi spriječili bolest unaprijed. Ako se ne osjećate dobro, odmah bi čajnik da zakuha 1L vode, dati skuhati 2-3 minute, rastopiti u vodi 1 žlica s vrha sode bikarbone i 25 kapi joda, izljeva folijom papir i disati kroz otvorena usta parova. Držite zrak nekoliko sekundi, a zatim izdahnite. I samo 10-15 minuta. Pratite udisanje oprezni da ne opeći. Izvedite postupak je bolje noću. Je neophodna za prehlade i češnjaka gripe. Kaša iz nje je da se svatko na stolu kao nestabilnim dodijeljene češnjaka, ubijaju štetne viruse i bakterije, čime se sprječava bolest.

Curenje iz nosa (rinitis), sinusitis i grlobolja se, ako se otopi u čašu tople vode 1 žličica soli i 5 kapi joda, a zatim otopina Povuci pak jedan ili drugu nosnicu. Velika pomoć. Ovo rješenje može se usadilo 2-3 kapi u svaku nosnicu, čak i dojenčad.


Vrlo korisne luk. Ako ga samljeti na ribež, slobodno miješati s medom, a zatim redovito jesti ovu smjesu, moguće je prevladati bronhitisa i suhog kašlja. Korištenje luka bez meda smanjuje tlak hipertenzije i donosi poboljšanje bolesti gornjeg dišnog sustava. Ja sam tretirana tako često. Još kuhati, a zatim prihvatiti infuzije luk. Stavljen u 1 litru prokuhane vode jedne srednje velike luk, zatvoriti posudu s poklopcem, inzistirati 1-1,5 sata i piti sve pijucka tijekom dana.

Čak i kada je bol u grlu, kao i kašlja, ja posta ujutro i navečer prije spavanja pojesti komad maslaca, piti 1 des.l. 10% propolis tinktura, ulja, i opet ima oprati sirovo pileće jaje. Bolest izmiče.

Oni koji pate od tuberkuloze, pomoći Nigella (Nigella). Trebate svaki dan za 21 dana jesti 0,5 žličica - 1 žlica Sjemenke Raste-tion. Nakon toga, napravite Roentgena. Ako žarišta i dalje, i dalje liječenje.

Zdravlje i sve Božje milosti!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan