Medic metode koje će uštedjeti gripe carousing neće dati

Pozdrav, „baka!”

Želim predložiti načine rješavanja gripe, prehlada, akutne respiratorne infekcije i prehlade, koji sam dijelila s jednom vojnom liječniku, koji je služio 30 godina u Frontier snaga na Dalekom istoku. Ovi recepti on primjenjuje na bolesne vojnike i časnike, i nije bilo slučaja da su bili neučinkoviti, iako su sorte gripe mijenja svake godine, a na drugoj granici 70-80% osoblja zbog bolesti ispostavilo da je nesposoban za akciju.

Za prevenciju bolesti, moj prijatelj je napravio za dopunu svakodnevnoj prehrani vojnika i časnika luk salata (25 g nasjeckanog luka sezonu suncokretovo ulje, SOLI i jesti), koji su služili za doručak, ručak i večeru. Osim toga, sve osoblje granici imali 3 puta dnevno potrošiti inhalacija. Da biste to učinili, slomiti drveni tučak u tavi 5 luk glave, vojnik ili policajac nagnuo nad lonac, glava mu je prekrivena plaštem, a on je udahnuo 10-15 minuta nos i usta nepostojan luk. Tijekom sna u vojarni su stavili veliku zdjelu s ribanim lukom, a cijelu noć vojnici udahnuo svoj pare. Osim toga, u sobi cijelo vrijeme visi svježe igle. Mi ga promijeniti svakih dva dana. Ako je službenik ili vojnik još bolestan, i to je bio postavljen u medicinskoj jedinici, gdje je provodi nazofarinksa ispiranje rješenje sok od luka. To je doprinijelo brzom oporavku. Za pripremu otopine, 100 ml kuhane temperature vode 450c otopi se stisnuti sol, a potom prazni izbrušena stog je prekriven s dva sloja zavoj, utvrđenim na njemu jedan des.l. nasjeckani luk, iscijediti ga kroz zavoj u hrpu soka ostavio u kolač zavojem umočen 3-5 puta u slanoj vodi, a zatim i stisnutu u stog s sok od luka. Nakon toga, ukupni volumen tekućine podesi slana voda do 30-40 ml otopine dionicama su odabrani u pipetu i pipetu su davani naizmjenično nosnicama pacijenta. Izvukao je lijek nos i usta pljuvanja. Negdje nakon 45 minuta da se vrati na normalnu tjelesnu temperaturu, curenje iz nosa, kašalj i druge simptome slične gripi ubrzo nestao, a pacijent je dobivanje natrag u pogon.

To su jednostavne, ali učinkovite metode liječenja. Vjerujem da je čak i svinjska gripa neće stajati ispred njih.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan