KADA curi O kaže žvakanje COT sin počne

Pozdrav, „Baka!” Često sam morao koristiti recepte tradicionalne medicine. Rezultat njihovog korištenja je uvijek bio pozitivan. Iskustvo u liječenju određenih bolesti zadovoljstvom podijeliti s čitateljima gazety.Kogda moj sin bio je 10, on je trpio loš hladno (rinitis) .Primenenie lijekova donijela samo privremeni poboljšanje. I nekako, posjetite opet sa svojim sinom klinici, čekaju na red da se kod liječnika, susreo sam se s starice u razgovoru i rekao joj sve o bolesti svoga sina. Ona je pozorno slušao i savjetuje da bi dječaku ujutro na prazan želudac i navečer prije spavanja za 5-8 minuta žvakati saće. Žvakao puno ražnju. Zahvaljujući ovom tretmanu, moj sin je u tjedan dana nije bilo nikakvih znakova rinitis, ali kako da se konsolidiraju rezultat je žvakao stanicu za još dva tjedna. Nakon toga, curenje iz nosa ne smeta mu šest mjeseci, a kad je opet počela, on je opet počeo žvakati saće. Sada je sin odrasla osoba, a curenje iz nosa na to se događa vrlo rijetko, ali kad postoji, onda padne to ne koristi nikada i uvijek postupa za žvakanje u obliku saća. Na isti način on tretira svoju djecu, kada su prostuditsya.Odno put sam pogoršalo sinusitis. Liječnik je savjetovao da se odmah ići u bolnicu. Odbio sam i počeo 2 puta dnevno 10 minuta žvakati saće. Ali, to je donio malo olakšanje. Tada sam počeo žvakati na stanici 15 minuta svakih sat vremena u trajanju od 5 sati. Trećeg dana žvakanje moj čisti gnoj nos i bol je nestala. Bilo mi je drago da se oporavak, no kako bi se izbjeglo ponovno pojavljivanje žvakala saća puta dnevno uz dodatnu nedeli.Odna moj prijatelj je dobio osloboditi od peludne groznice pomoću zabrus (vosak Caps saće koje je rez prije evakuacije meda). Ona je žvakala 1 puta dnevno 15 minuta, pljuvanje iz žvakao massu.Kak 30. prosinca bio sam bolestan s anginom. Nisam htio slaviti Novu godinu pacijenta, a onda odlučio sam potražiti pomoć jabučnog octa. Svaki sat, 1 žličica Je otopljen u čašu tople vode i ispirati grlo ovog rješenja. Kao rezultat racije s krajnika nestala nakon 12 sati, grlo i prestala boljeti. Da biste riješili rezultat, idem na spavanje za noć prije nego je drugi na grlu alkohola oblog. Do jutra 31. prosinca bilo je potpuno zdorova.Vot takve jednostavne recepte za mene i moju obitelj pomoći u prevladavanju bolesti. Koristite ih i ne razboli.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan