Ulje kaplje, molitve recitiraju: protjerati gluhoća, čuti ponovno postaje

Pozdrav, „baka!”

Nastavljajući prijateljstvo s tobom, još jednom želim podijeliti iskustvo ozdravljenja od neke bolesti.

U prosincu 2008. godine, ja sam, bez ikakvog razloga postavio jedno uho, a ja sam prestao da ga slušaju. Tražio sam pomoć audiologist. Liječnik pregledao uho, rekao je da svako odstupanje ne vidi, a onda napisao da mi na 50 grivna tablete. Popio sam pola paketa, i dobio sam bolestan želudac. Tada sam bacio tablete i počeo skuhati kao čaj i piti infuzije izopa. Ja ga pili za otprilike tri tjedna, a bol u želucu nije bilo. No, gluhoća nije otišao! Počeo sam žarko molim Gospodina, Njemu tražeći ozdravljenje i padati u zahvaćenom uhu ujutro 3-4 kapi svete vode, a noću se isti iznos mastan ulja iz Jeruzalema. Nakon nekog vremena u uhu nešto zanjihao i raznio. Oduševljena, počeo sam zatvoriti nosnice prstima, kao da puhati u uho. Osjećao se kao da je zatvoren, a zatim otvorite ventil. Tako očišćen uho nekoliko dana, sve dok nije počela zasigurno željeti, i noć premazani čitanju molitve, mastan nafte. Kao rezultat toga, Gospodin je obnovio moju raspravu. Hvala Bogu!

Oni koji pate od upale bedreni živac, oporavak će vrlo jednostavan način. Činjenica da su velike i srednje prsti su točke odgovorne za bedreni živac. Moramo pažljivo u vruće trljati ruke, priložiti i na mjestu boli, mogao pomaknuti s prstima u smjeru kazaljke na satu u području jetre i gore. Nekoliko od tih postupaka je dovoljno da se zaustavi brige bedreni živac.

Kad sam se pojavio na nogama plikovima, radim svaku večer prije spavanja lebdio stopala u vrućoj vodi, a zatim navlažite vate u „Dimexidum” ga primijeniti na formacijama, fiksne zavoj i otići u krevet. I dobili osloboditi od žuljeva.

Moj prijatelj je dugo vremena patio od bolova u zglobovima u koljenima. Bol je bila tako teška da nije mogao ni spavati noću. Tada je netko

Savjetovao sam ga samljeti svježe ubrana kopriva, primjenjuju se kao oblog na večer prije odlaska u krevet na koljena, popraviti povez i ostaviti preko noći. Poznati dovoljno tri noćni postupci na zglobovima prestao ranjavanje.

Zdravlje za sve vas, dobrih ljudi, a neka stražari imaju anđela čuvara.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan