Urin grlo gargled. Rezultat? Difterija je nestao!

Želim vam reći kako sam ozdravio difteriju. To je bilo prije 9 godina. Ali ja ću opisati sve poryadku.V vikenda bio u Odesi. Cijeli tjedan je otišao na posao, a u petak navečer, osjetio bol u grlu. isprati sam do jutra urina. Do jutra, postalo je bolje ne, a sve ostalo natečen vrat, visoku temperaturu. Odlučio da ispari urin do 1/4 da ispeku kolače od žute gline (plava, nisam imao), koji je iskopao u podrumu susjeda, i zakačite na vrat. Tako sam ispirati grlo 3 puta uparenog urin, a subota i nedjelja isprati svezhey.Utrom ponedjeljak je bolje, temperatura je pala na 37,5 °. Školska medicinska sestra poslala za bolnicu. U bolnici, uzeo sam obrisak (uzimajući u svim) dala bolnicu i kući šalju pisanje lijekove za anginu. Uzmite lijekove nisam i dalje se tretira urinoy.Doma napraviti čišćenje - približava Nova godina. U večernjim satima došli smo kolege šalicu čaja. I u petak je pribjegao bolničarku i kaže razočarano da sam otkrio difterije i da je hitna pomoć će doći po mene. I sluchilos.V bolnice otpušten razne ispiranja, antibiotici (i na vrijeme sam bio skoro zdrava). Pitao sam liječnika da vidi da li su pogriješili s dijagnozom. Rečeno mi je da je dijagnoza potvrđena u polju. Ispostavilo se da sam si izliječen urina. Rečeno mi je da je ova bolest se liječi samo uz skupe serum, koji nije bio na tom području uopće. Iz uparene urina, mislim da je upravo u serumu, samo po sebi, rodom.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan