ČAJ OD PET visokoj travi i vidio Botkin bolest potpuno udario



Pozdrav, „Baka!” Njegovo malo iskustva i želim predlozhit.Mne dva puta bio bolestan s bolešću Botkin. Nakon otpuštanja iz bolnice još jednom za povratak nije bilo, odlučila podržati biljni zdravlje. Recenzirao knjiga o ljekovitom bilju, odabrati pravo i ja počeo liječiti. Crush i miješati 1 žlica Gospina trava, smilje, origano i metvica nevena, dodao je 10-15 slomiti bokove, potopljena sve večeri u termos 2 litre kipuće vode i ostaviti preko noći da se uliti. U jutarnjim satima odvod i pio na prazan želudac 30 minuta prije jela 0,5 šalice infuzije. Zatim ju je vidio tijekom dana umjesto vode prije i poslije jela. Noću, opet svježe pivo infuziju, i tako se ponavlja svaki dan. Isprva se činilo gorko, ali s vremenom sam se navikla na to. Vidio sam infuziju za dugo vremena, a sada se koristi ponekad. Propil 6 mjeseci, otišla u bolnicu da se provjeriti. Liječnik koji je stvorio nas nekoliko puta gledajući u kartici, a zatim zaslon, a zatim u mene, a onda upita: - Imate dva bolesna Botkin bolest Čuvši moj potvrdan odgovor, on je bio iznenađen, a onda je rekao da sam u potpunosti? zdrava jetre. Dakle, preporučujem svima koji imaju problema s jetrom, piti ovu infuziju. Uvjeravam vas, nećete požaliti. Dugo sam bio izbrisan iz registra, a jedem pržene i masne, a ne zdravstveni problemi ne nastaju. Ja bi se u formi ovaj prekrasni biljni ekstrakt - samo ga skuhati ponekad pyu.Mnogim ljudi puno problema daje perut. Oni koriste posebne skupe šampone, ali problem i dalje postoji. Savjetujem vam da koristite za uklanjanje peruti narodnih lijekova. Utrljajte snažno korijenje kose za 2-3 sata prije pranja kose 100g domaćeg maslaca i vezati glavu ručnikom ili maramicom. Na kraju željenog vremena, operite kosu kao i obično. Tjedan dana kasnije, ponovite postupak, pa ćete zaboraviti na perut zauvijek. Ako iznenada ponovno očitovanje, opet, koristite ovaj alat. Tako sam dobio osloboditi od prhut kao dijete, i, hvala Bogu, nisam ga ne bylo.Predstavitelnitsam ljepšeg spola, koji pate od ginekoloških bolesti, savjetujem da se liječi kirkazona. Biljka je potrebno pripremiti za vrijeme cvatnje, nasushit i zatim hrpa sjeckani suhe trave, preliti kipuće vode, omotati spremnik ručnikom i ostaviti 2-3 sata. U večernjim satima prije odlaska na spavanje prosprintsevatsya ovoj toploj infuziju, i ići u krevet. Dovoljno je 2-3 postupcima svake noći vratiti nedostatku zdravlje, ali je bolje da se liječi više biti sigurni rezultate.Ochen mnogi pate od ekcema. Ja sam na desnoj ruci je bila previše. Dvije godine muče obavljanje svih uputa liječnika, ali ekcem ne nestane. Onda jednog dana, sam skinula zavoj ruke, počeo oprati „bjeline” donje rublje. Nakon prelaskom iz rublja, osjećao sam se poput mojih bolesnih ruku osuši, te joj premazani masti „sinaflana”. Oduševljena rezultat, širi se i na sljedeći dan u 1 litru vruće vode 2 žlice „Bijeli” i početak mokri zavoj u otopini, a zatim temeljito isperite zahvaćeno ekcemi ih mjesto. Postupak izvodi u trajanju od 10 minuta, a zatim isprati pacijenta ruku u toploj čistoj vodi i osušena obrađuju mast „sinaflana”. Uskoro ekcemi i ni traga. Nakon nekog vremena je formirana na majčine noge. Nekoliko postupaka s uporabom „bijelima” i masti „sinaflana” rješenje je dovoljno da tijelo koje je uklonjena. Isti recept i pomogao jedan od mojih dobrih prijatelja, koji zbog ekcema na noge, čak iu vrućim ljetnim otišao u čarapama. Sam joj savjetovao da iskoriste moju recept. Bilo je 6 tretmana kako bi dobili osloboditi od čireve, koji je muče već godinama. To se može koristiti za podmazivanje, a ne samo „sinaflana”, ali na tetraciklin mast. Također je dobro pomogaet.Budu vrlo sretni ako moji recepti će donijeti barem netko koristi. Ne sumnjam ih, sve njih s pozitivnim rezultatima puta provjeriti.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan