U nastojanju da se bude zdrav jedan i ruski građani i Ukrajina



Pozdrav, „baka” U nastojanju da budu zdravi svi ujedinjeni - Rusi, Ukrajinci i drugi narodi, pa su podijeliti svoja iskustva. Nakon što se u članku „Iako živim u Rusiji -” Baka „također čitati” svoje znanje u ponudi, a ja, govori o tome kako se nositi s hipertenzijom i kako spriječiti veznih kila. Sada želim napisati detaljnije o liječenju tih zabolevaniy.Gipertoniya - prilično česta bolest. Često ljudi pate od hipertenzije, vodeći aktivan život, uzrok može biti i stres, umor i još mnogo toga. Dakle, prije nego što počnete liječenje, svakako proći liječnički pregled kako bi se utvrdilo što je uzrokovalo porast tlaka. Nakon što je saznao, odmah započeti liječenje, odabrati pravu recept. Čak i prije početka liječenja potrebno je revidirati svoju prehranu, ispovijed, pričest i obrati Gospodinu u molitvi za pomoć. Ja, na primjer, pazeći da imam hipertenziju živčanim kako bi se normalizirao tlak, počeo da se koristi u liječenju ljekarne tinkture nevena i priprema „Raunatin” Prvo je dan jutarnjom posta popiti 15-20 kapi tinkture nevena i jedan tablet „raunatinom”, na drugom dan je ljekovita sredstva, pri istoj dozi ujutro i navečer prije spavanja, a treći je ponovio prijem i večera. Nakon toga sam uzeti pauzu za 5-7 dana, a zatim ponoviti tretman. Hipertenzija povukla. Pokušajte, možda netko drugi će odgovarati eto.Teper savjet za one koji pate od hernije diska. Moj pokojni muž (sedma godina njegova mrtvih) prije 30 godina, podvrgnut je operaciji kako bi ga uklonili. Preoperativna razdoblje i sama operacija - to je strašno beskrajna bol, zahtijeva snagu volje i strpljenja. Moglo bi se reći da je moja supruga kroz sve ove boli. Nakon operacije, liječnici upozorili da je kila mogu pojaviti. A onda je jedan stariji sestra mi je savjetovao da se pripreme na temelju domaće svinjske masti masti i protrlja kralježnicu muževo. To bi trebao biti 250 g masti topiti u vodenoj kupelji, a zatim filtrirate dati 150 g čistog masnog tkiva, bez čvarke, opet staviti jela sa masti u kipućoj vodenoj kupelji i dodajte na njega, stalno miješajući, 2 žlice slomiti žuti vosak i 1 žlica borova ulja. Kada je masa glatka, daj ga malo ohladi, ne zaustavlja se miješati, a zatim dodati 1 žlica terpentin ili amonijak. Spremni za utrljati mast noću prije spavanja kralježnice od vrata do trtice. Nakon toga, dobro grupirati se i ići u krevet. Ponovite postupak svake noći do potpunog nestanka boli. Mast pomaže ojačati i obnoviti intervertebralnog zglob. Također je potrebno uzeti cinquefoil tinktura. Ulijte 0,5 litara votke 50g sjeckani bilje dati 20 dana skuhati topli tamno mjesto, povremeno tresući i piti 1 žlica 3 puta dnevno 30 minuta prije jela. Čak je i moj muž sve ove godine nosio utega pojas i spavao na podu od dasaka. Također sam spavati na čvrstu, kao i radi vježbe u večernjim satima Nishi.Esche sustava otopiti u čaši tople prokuhane vode 1 žličica želatina, ostaviti noću i ujutro dodati 1 žlica med i piti sve na prazan želudac. To doprinosi podmazivanju intervertebralnog hrskavice i zglobova. Kako bi se povećala formiranje hrskavice i zglobne tekućine uzimati 30 dana, u skladu s uputama oblici lijekova Pripreme „glukozamin” i „kondroitin sulfat”. Sam napraviti pauzu za 10 dana, a zatim ponoviti tečaj. I tako uz pauze potrošiti tri tečaja. Također, kako bi se spriječilo pojavu hernija diska, pokušavam ne prehladiti se. Dakle, ne biti lijen, boriti se s hernija diskova, a vi ste sigurni da pobedite.Udivitelnymi ljekovita svojstva ima crnu velebilje, što je toliko u Rusiji i Ukrajini. Od su njegove bobice pripreme zdravstvenu eliksir koji pomaže da se nosi s bolesti zračenja, normalizira krvni tlak, otklanja glavobolju, poboljšava pamćenje i vid, liječi impotenciju, reumu, giht, astmu, želučani čir, eliminira upalu jetre. Jesen bobice treba prikupljati kroz mljevenje mesa i istisnite sok kroz gazu težine. Nakon toga, 5 litara soka rastopiti litre staklenku meda i 1 kg šećera, preliti gotov eliksir banaka i staviti u pohranu u hladnjaku. uzimajući ga na 2-3 žlice prije jela. Uskoro uluchshenie.Day osjetiti Boga sve zdravlja, sreće, radosti, strpljenja i dugovječnost!, Rostov regija. „>
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan