Kako brzo oporavio i mršavost osloboditi

Pozdrav, „baka!”

To je odavno ide pisati, ali nekako ne dovoljno vremena: vrijeme vožnje s gospodarstvom, to i to, a onda je već noć, jer su zimski dani su kratki. Ali ovdje danas nije odlučio odgoditi i na kraju podijeliti s čitateljima novina njegova znanja. Ja bih bio jako sretan ako mi recepti ponudio barem nekome pomoći liječiti kao nekad savjeta čitateljima „Baka” mi je pomogao riješiti bradavica vješanje.



Oni koji pate od mršavost i želi dobiti pomoć u ovom mom iskustvu. Sam nakon poroda bila jako tanka i ne može udebljati. Više od svega, moj muž je rugali govoreći da se on skriva od mene meso i masnoće. Sve ništa, ali, budući da živimo na selu, sam, naravno, morao učiniti kućanske poslove, podizati djecu i, naravno, pomoć svog supruga u žetvu sijena na zimu. I to je puno, jer smo imali 4 krave! Kao rezultat toga, tijekom kosidba sam smršavio čak i više. A onda, da bi dobili bolje, počeo sam kupiti i jesti sve kolačiće. On upija njegovu težinu.

Posebno sam volio kolačiće umočiti u vodu kako bi ga malo omekšala, a zatim ga staviti u usta i sisa, uživajući u okusu. Jesti kolačiće na nekoliko komada svaka 2 sata, ponekad s vrhnjem, ali najviše od svega volim jesti s čokoladnim bombonima „Daisy”, zamišljajući da jedem ukusnu tortu. Njezin muž mi se smijali, ali ubrzo prestala, budući da sam počeo da se bolje i bolje svaki dan izgled. Sada je moja težina se čuva u 76-80 kg, a prije nego što sam težio 56 kg. Sada, zahvaljujući slatke stvari za mene je bezvrijedna smršati, a onda opet na bolje. I tako snažno ne udebljati, pokušati se učitati s radom. I tako gledam njezin lik.

Moja metoda je testirana, ne samo na mene, nego i na kćer, koji su nakon poroda, također, bio mršav kao ovna. Njezino dijete je 2 godine, a ona još uvijek nije mogao dobiti bolje. I onda sam joj rekao tamo u odijelu slatkih peciva. Za 1,5-2 tjedna kći oporavila, a lice joj je na zdravu boju. Evo što znači imati puno kolačića!

U kratkom vremenu, koristeći slatki proizvod, od 50 do 56 kg oporavio i supruga mog nećaka. Općenito, što više jesti kolačić, brže i bolje. Tako vlast mora biti visoko kvalitetni, a ne dijetalna ili se sastoje od nekih slatkiša.

No, jedan od mojih bratića, koji je također bio vrlo tanak, koristiti i druge metode za oporavak: ona muzu kravu kada počinje svaki put popiti šalicu svježeg mlijeka proizvedenog na kraju mužnje. Tako je dan rođak pio 3 šalice ljekovite vode, a ubrzo po svojoj mršavosti i ne traga.

Čak i neki od mojih iskustava. Kad je moja kćer bila star 3 godine, cijeli joj je glava bila prekrivena velikim svrbež mjesta. Djevojka je vrlo muče, ali ne i recept od liječnika nije donio joj je olakšanje. I onda sam odlučio da opere moje kćeri glavu i okupa ju u juhu sukcesiji, ali, nažalost, to nije pomoglo da se nosi s aknama. Zamisli na trenutak, a onda je napravio snažan rješenje mangana, počeo umočiti vatu u njoj i trljati njene male djevojčice glavu. Ja sam tako samo nekoliko puta, a prištići su nestali. Što više oni nikada nisu pojavili.

Držite sve Gospodinu!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan