Smršavite uz pomoć gljiva



Moja kći je došao fascinaciju često sam sa svojom djevojkom, nešto žestoko raspravljalo, a zatim s zagovorscheski se mišljenja razilaze. Isprva sam ne obratite pozornost, a onda sam je svladao znatiželje - što je toliko zainteresiran u dvadesetima djevojke? Ispostavilo se, djevojka je odlučila pohudet.Vrode ništa neobično, jer višak težine - problem skoro sve žene, pogotovo jer je uzrok mnogih bolesti. Na TV show svaki dan oglašavanje bilo čudo masnoće plamenika, samo novac da plati, ali imam malo vjere u takvim dijeta čuda. Ako je tijelo oblikovano da se formira sloj masnoće, a zatim spali, nemojte ga spali, a zatim ga i dalje pojavljuje. No, ispostavilo se da je njezina kći odlučila smršati uz pomoć ... gribov.A sve je počelo s činjenicom da je u kasno ljeto prošle godine Irina Aleksandrovna Filippova (fungoterapii liječnik iz St. Petersburga) poslao mi je svoj sljedeći razvoj - metode mršavljenja uz pomoć gljiva. Popratno pismo je napisano da je u Rusiji ova tehnika je pomoću te dobiti veliku rezultaty.Ya pokazala da je ovaj razvoj kćer i zaboravio o tome, jer u to vrijeme bere gljive Veselka i slučajevi bili mnogo. Metoda kćer zainteresirani i oni postupno postaju tanke djevojka na njemu. Kao rezultat toga, mjesec dana kasnije moja kćer je bila u minus 5 kg, a kod prijatelja - 6,5 kg. Nakon toga su došli po mene, rekavši da ona i raste tanka, a pismo o ovoj proceduri, pišu u „baka”. Općenito, uvjeren. Dakle, dragi čitatelji, citiram tehniku ​​dr fungoterapii Filippovoy.Suschestvuet mit da debeli ljudi jasno prejesti, jesti umjereno i tanka. To nije istina. Obično kažu da je puna „lijena jetra”, a mršav „peć koja je u stanju da se spali višak kalorija su očito”. Činjenica da runningaway jetrenih enzima - komplicirana stvar, a jetra je dugo vremena za učenje. Jeste li primijetili da su djeca 3-4 godina starosti - i smiješno tolstyachki puhlyashki? A sve zbog toga što jetra još nije formirana enzima za potpunu probavu proteina. U ovoj dobi, ona razgrađuje proteine ​​i ugljikohidrate samo masne aminokiseline, koje se ponovno apsorbiraju njega se pretvara u masne stanice. Pet godina života jetre sazrijeva i počinje proizvoditi sve potrebne enzime, dakle, u pravilu, svi su dijateza i odlazi pohudenie.Obychno kod žena nakon poroda zbog hormonalnih tresti-jetre „zaboravlja” svoj rad na proizvodnji enzima, a žena počne dobivati ​​na težini. Nakon 35 godina „mirno hormona”, to jest, metaboličkih poremećaja uzrokovanih potpunost, izloženi većinu žena i muškaraca. Svi lijekovi koji se koriste za mršavljenje, rad na podjeli već formirana masne stanice, a ni uči fermentira jetru. Tužna iskustvo posta, dijeta, itd To sugerira da masno tkivo se obnavlja vrlo brzo, ako je jetra radi kao i obično. Stoga je glavni zadatak je da izgubite težinu - prisiliti jetre za proizvodnju potrebne enzime. I takav učinak na nju griby.I ga za lijekove protiv pretilosti, u XIX stoljeću u Kini, a izvozi u Japan ... gljiva kresivo ariša. Činjenica je da ima dosta vrsta koje pripadaju obitelji kresivo, ali raste s nama. A jedan od načina komponente pretilosti u Kini i Japanu je upravo kresivo ariš. Sada je ova metoda obrađuje dr Filipima i prilagoditi našim uvjetima. To se zove „Yamakiro” i ponovno doživljava procvat u Japanu. Usput, rezultati ovog sustava je zaista zapanjujući. Komponente koje se koriste u njemu - Taj japanski drvo shiitake gljive, gljive kresivo ariša, gljiva meytake, Sudana latice ruža ( „hibiskus” čaj) crni čaj i mlijeko. Tijekom liječenja je 2 mjeseca. Tijekom tog vremena, jetra mora raditi u načinu rada za uštedu energije, kao što je progresivna fermentacija. Dijeta - biljka, uz uključivanje biljnih ulja. Glad kao takav neće biti, pa se prisiliti da se kruta dijeta nije potrebna, jer je kresivo radi na apetit tupost. Tako je ona metodika.Pervye dva tjedna svako jutro na prazan želudac uzeti 2 kapsule od „shiitake” droga, pije 100 ml čiste pitke vode. Nakon 20 minuta zakuhati 1 čajna žličica Lapsany crni čaj u 50 ml vrućeg mlijeka, uliti 15 minuta, filtrirati i pijucka piće. Za doručak, jesti kruške ili jabuke i piti 2 šalice „Hibiscus” sa sladilom. Ručak 2 kapsule „Meytake” priprema, ispere se sa 100 ml čiste pitke vode. Jedi piletinu ili nemasno meso, povrće, piti 2 šalice „Hibiscus”. Na 19.00-20.00 piti 2 šalice „Hibiscus”, a zatim uzeti 2 kapsule droge „Trutovik ariš” i oduzeti komad syra.Na treći tjedan u prehrani, možete unijeti mliječni proizvodi, nemasno meso i smeđa kruh. Način pripreme prijem je isti. Možete otkazati pivo čaj s mlijekom, kao što je već ispunila svoju funkciju - za otvaranje žuč protoki.Vsego na stazi (2 mjeseca) potrebna je za 2 pakete droge „Shiitake”, „Meytake” i „kresivo ariš”. Čaj „Hibiscus” može se kupiti u bilo trgovine magazine.Vot ovu tehniku. Čini se da je sve jednostavno i jasno. Koga ona biti zainteresirani - molimo Vas da nas kontaktirate. Odgovaram na pitanja i dati konsultatsii.Vsego dobro.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan