Podmazuje KOSE koprive: SO i bave sijede kose

Pozdrav, dragi, „Baka!” Mnogi stariji ljudi se srame svog sijede kose, i stalno u potrazi za receptima ona ustraneniyu.Deystvie sve bilje i stalno osjećam prema njoj, provjeravajući njihov učinak na tijelo. Jednog dana, dok je u Rusiji, Smolensk regija, na posao, hodam na crnogoričnom šumom, naišao sam na grmu koprive koprive. Bila je visoka i vrlo gori, ali ipak sam narval.Pridya kući, umorni od biljke s kipućom vodom, i počeo trljati nastalu infuziju kose. Postupak se obavlja u večernjim satima i ujutro pogledati u ogledalo, bio sam ugodno iznenađen, budući da sam imao manje sijede vlasi. Još više sam zadivljen da drugova na poslu. Kad je vidio tamu moje kose, odlučili su da sam ih naslikao. Ne pereubezhdaya njih večeras ponovio postupak. Rezultat premašio sva očekivanja - siva kosa potpuno siva ischezla.Sovetuyu sva sredstva probati. Siguran sam da nećete požaliti. Koristi se za trljanje u kosu napar koprive treba zasićena. Probajte, glavna stvar - ne biti lijen i ne gube strpljenje. Ali redovito jede kopriva infuziju, pivo kao čaj, značajno poboljšati zrenie.Ya jako puno oko nas biljni svijet, jer iz nje u velikoj mjeri ovisi o našim životima, naše zdravlje i dolgoletie.Sosna, na primjer, uklanja bol u srcu, snižava krvni tlak i stanjuje guste krvi. Ulijte čašu kipuće vode prstohvat slomiti borove iglice, neka ga zakuhati da se ohladi, procijediti i piti 0,5 šalice ujutro na prazan želudac i navečer prije spavanja za poboljšanje sostoyaniya.Svekla crvena pomaže visok krvni pritisak. Jednom sam kuhala jedan korijen težinu od oko 300 g, a zatim pojeo pola od toga. Pritisak od 140/100 do 110/60 pala. Čak sam osjetio vrtoglavicu i mučninu. Moguće je da nisam bolesna od toga, a od velikog broja jede repe, ali rezultat je očigledan. Ja uvijek gledati za svoj tlak i ne pustiti ga izdižu iznad 130 / 80.Zhelayu svim zdravlje i dugovječnost.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan