Ja ću vam reći o čudu-krimski Sophora protiv žuljeva ..

Moj suprug 65 godina. U ljeto, to je vrlo čest slučaj u zemlji. Nakon što smo otišli na vikend na kontroleru dana da stane zajedno u nadi da će radom u 2000. godini, 13. kolovoza. To je radio, a ja sam legla na počinak, jer je pretrpio dva srčana udara (1989. i 1990.), što snažno utječe na blagostanje: bol, grčeve, zadyshka tlak 200-250 (gore) i 120-140 (dolje). Nekoliko minuta kasnije dođe mužu i pitao, kažu, pomozi mi. Isprva sam mislio da je na farmi raditi neki posao da pomogne zahtjeve. Ruža, izgledalo je kao! On lytka ripped na lijevoj nozi, krv i bičevi, svi tragovi krvi (rastrgan području, što je u zidu za police). Pa, jednom potopljena s vodikovim peroksidom, odmahnula je zavoj i počne se pitati je, kažu, idemo, zashem. Ali čovjek to glatko odbio. I počeli smo naše „zabavne dane”. Pobrinuo sam se od ove ozljede dva mjeseca, počeo sam ići na kirurzi. Oni će tražiti da je rana čista, a ugovorena loše, hvale ga i pustio kući.

A onda jednog dana, moj muž je htio zaroniti. Popeo se u kupaonicu, temeljito oprati WC sapun, ali nije znao da je on sam napravio probleme za cijeli život. Odmah nakon toga počeo da postavite prištiće oko rane, što kroz vrijeme pretvorio u mjehuriće. Mjehurići se rasprsnuti, pa ode po cijelom tijelu - sve vrlo brzo puknuti i pukotina. Samo liječnici se uzgajaju ruke.
I bili smo upozoreni da ide u Velikom Anadol Forest (Donjeck regija Volnovakha područje). Tamo, u selu se nalazi šuma Klaudije Savelievna stare Lesnichaya radi, travar. Kad je podigla pogled, rekla je:
- pomoć, ne da je samo kemija.



Izrađen drvo katran mast tinktura dao sophora zaista izuzetne na mjesečini (bez kemikalija u votke), i kore drveta, koji je morao biti pivo na kravlje mlijeko, za losione.
Mast od katrana sam pomazao svoga muža, gdje god je nekoliko puta vidio na zahvaćena područja na dan i noću i ujutro oprao Sophora. Zatim nametnuti gaza u četiri sloja, namočen u mlijeko juhu s korom (do suha). I tako cijelo vrijeme, cijeli dan. Rezultat je bio iznenađujući:

tjedan dana kasnije mjehurići ne postoji. Kada počinje svrbjeti, zatim se ispere jednom stavlja Sophora, zatim pomiješana s cink masti Oksikort i namazani nakon pranja.
U ljeto svog supruga u bolnici liječnik u francuskoj metodi, rana zacijeli (tzv „boot” odjevena). Ali je dijagnoza - trofičkog ulkusa (podigao je kupanje infekcije). Sada on ne opere wc sapun, a samo 72% ekonomski. I odmah nakon plivanja, nakon posla, dolaze i podmazuje ranu Sophora. Ona je u kući postao popratni prijatelj. Ako je propustili, rana počela, onda se borne kiseline (250 g 1 žličica) i napraviti losion. Losion mora biti stalno vlažna, i otići manji i podignite njegova noga više. Obrišite Sophora. Održat će se, te će izliječiti sve.
I Claudia Savelievna je pametan. Ona pomaže svima i ne zahtijeva naknadu, kao što će se odlučiti i zahvalnice. Također je rekla da je moguće da se kore divlje trnje u svibnju i lipnju, kore od bazge također u ljeto: 1 žlica suhog praškastog kora u čašu mlijeka. Kuhati, ali polako pokipit 15 minuta, a zatim 2 Chasa infuziju, nakon što je više moguće i primijeniti.
Pijte sok od koprive koja raste od 5. svibnja do 5. lipnja. Proći kroz sokovnik i piti barem čašu dnevno. Jača imunološki sustav.
A ako negdje samo malo tsarapnete, moždani udar, izrezati tijelo, ili odjednom počeli gnjaviti stare rane, a zatim podmažite ih Sophora.

Općenito, liječenje blistera dobro u klinike u St. Petersburgu.

P.s. Ja Sophora nije samo, i sve to u plastičnu bocu mjesečina i tjedan dana staviti na toplo mjesto. Za šest mjeseci smo spašeni samo po metodi Klavdii Savelevny. Da, dok je u potpunosti i potpuno zaboraviti nismo mogli pro čireve liječiti rane, ali rane sve do sada koliko vremena možemo izbjeći, a bolnice ne idu. Želim svima onima koji trpe oporavak.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan