Odlazi, sljepilo! To vam vozi do niza

S velikom radošću želim podijeliti s našim čitateljima vrlo dobar recept za liječenje sljepoće pomoću serije. Kad sam živio u Astrakhan regija u Aktobe i tamo sam radio s Masha, čiji je suprug izgubio vid. U isto vrijeme, a tu je bio najstrašniji. Jednog dana, on je došao kući s posla, i činilo mu se da je pijesak u potpunosti spava oči, od tada je potpuno slijep. Kad je moj muž pitao Mashe u bolnicu, jedan liječnik mu je savjetovao da se oblozi od niza ili čaja na glavi. Masha je otišao za prikupljanje trave i lebdio je u lonac na ruskom peći. Tada sam mokro ručnik i zamotan u glavu mužu, a na vrhu je izoliran. Jesen se približavala, a Masha je bio vrlo zabrinut zbog činjenice da se serija ne bi, ona je postala još opavshuyu prikupiti i suha trava i nastavila raditi obloge. Nakon nekog vremena, muž je rekao Masha, da je jedna strana glave postao osjetljiv, i on je ubrzo počeo vidjeti prvi jedno oko, a zatim s druge. Nakon toga tretman je još uvijek Strojevi muž ne nosi naočale.

I u jednom redu na oku liječnika mi je savjetovao da se ženi koja je pala viziju od dijabetesa, trebate piti cikoriju. Poboljšanim vidom u 50%

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan