Ocat i luk žuljeva nije jedan!

Želim dati savjet za ljude koji pate od izrasline na nogama i nožnim prstima, i žuljevi.

Koristio sam za ples. I jednog dana, moj broj na koncertu najavljen je ispred vremena. Od nošnje u to vrijeme (1959.) bila je široka, cipele sam nosio, a svatko tko je bio tamo. Čizme i staviti na dvije sobe su veće, ali još uvijek mokra unutra. Tako sam postupio. Dva tjedna kasnije, moje noge su prekrivene čvrstim tvrdi kukuruza. Bilo je nepodnošljivo mučenje. Dva puta sam operaciju, ali korijeni ostaju i rastu na sve novo. Nisam želio živjeti bez tog plesa. Ono što nije bila tretirana ...
On mi je pomogao djeda, pokoj mu duši. Evo recept. Naribati luk na ribež, ispunite ga s octom i promiješajte. Sada dobro poparte noge odrezati, koliko je moguće sve što se može rezati, a zatim nanesite mješavinu octa i luka na kukuruz. Za tjedan dana, da biste dobili osloboditi od njega. Ja sam ovaj postupak noću.

Ako napuknuti pete, a zatim ih oprati često, obrišite suhom, kist s octom i pričekajte da se osuši. Noću, nanesite topao oblog od meda. Sve će proći. No, mi stalno mora pratiti. Želim vam sve dobro zdravlje!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan