Shout za ječam

U mojim mlađim danima moje oči pao „ječam”. Podlechivat samo jedno oko je upala, nagnaivayas, kapak na drugom oku. Otišao sam u bolnicu gdje su namazani, kapala, zavoj. Zatim, sa ili bez bolnicu poslali kući. Vraćajući se ponovno vratio kući, bio sam čekao tramvaj. Na klupi pored mene sjeo „čovjeka.

- Pa, to boli ječam? - upitao je. I on je dao savjet. Noću, napraviti inhalacijske sol stoljeća. Iz novina čine usnika široki veličinu dijela šalice i uliti u šalicu od oko 100 ml vode, a zatim stavi 1 -2 žlica gruba soli i kuhati vodu. Nakon što je voda dolazi do kuhati, smanjiti vatru, staviti na roga šalicu i uzeti malu rupu u rog na pacijentu oči stoljeća. Zagrijte se za 7-10 minuta sa oba oka i otići na spavanje.

Ja sam učinio ovaj postupak dva ili tri puta, ne sjećam se, ali većina mog života imam ova bolest nije. Zahvaljujući stranac, jer je zahvaljujući svojim lijepim riječima, ja više ne bolestan. Mnogo puta u životu sam prošao ovaj recept bolesni ljudi, i svi koji su ga služili i zahvalio mi za njihovo jednostavno oporavak.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan