Henna kose: recenzije

U posljednjih nekoliko godina, rijetko naći ženu s ncobojcna kose. Čak i mlade djevojke, koje dotakne problem sijede kose neće uskoro tražiti da se vrati od brineta za plavuša ili smeđe kose žena u crvenom. No, takvi eksperimenti imati štetan učinak na zdravlje kose i često, umjesto kovrče željenu boju, dobili smo tanki i oslabljenu kosu.

Smatra se da je Kana je bezopasna alternativa kemijski bojenje, tim više kane nijanse Sada velika većina.

Henna: Prednosti za kosu

Kana - boja kose biljni prah od lišća grma lawsonite. Od ove biljke nisu samo X i Y, ali i industrijske boje, kao i eterično ulje koristi u parfumeriji. Od davnina, orijentalni ljepote koriste kane.

Kane za kosu

Kana sadrži mnoštvo tanina koje njeguje vlasište, jača kosu i doprinose njihovom rastu. ona regenerira kožu na staničnoj razini, tretira perut i smanjuje iritacije. Uz dugotrajnu uporabu kane, kosa postaje vidljivo deblji struktura je zapečaćena, a kosa se zdravo i dobro njegovan izgled.

Henna kose: pozitivne recenzije



U prostranstvima interneta puno pozitivne povratne informacije o kane. Ona ima blagi učinak sušenja i nježno čisti kosu, da vlasnici masne kose nepobitnim plus. Osim toga, gotovo sve moderne šampone i balms puno silikona, a time i naša kosa jednostavno mora biti oprezan i dubinsko čišćenje. Kane nosi s ovom zadatku na 5 plus.

Nakon maske sa kanom kosa počinje rasti s osvetom, a neki ljudi čak i čudo je iranski spasio od alopecija. To je ono što oni pišu na forumima o ženskim kanom:

  • Irina: „Zahvaljujući iranske kane, dao sam moja kosa prekrasna svijetlo crvene boje. Nakon nekoliko slojeva boje kose stekao zdrav i dobro njegovan izgled kao nakon posjeta salonu, postali su znatno deblje i došao volumen. I prije nego mi je kosa bila „debela”, sada sam zaboravio što se oprati kosu svaki dan. Kana je malo suha koža mi i smanjiti alokaciju lojnih žlijezda. "
  • Natalia: „Nakon nekoliko godina negativnog utjecaja boja na kosi, shvatio sam da je bila prorijeđena. Nakon šamponiranja ili češljanje kose ispala toliko da je čak i moj muž se uspaničio. Shvatio sam da mi je potrebno nešto hitno treba poduzeti ako želim postati ćelav. Savjetovali su mi za liječenje kosu s kanom, odmah sam kupio kane i počeo da razne maske. Mjesec dana kasnije, primijetio sam da gubitak kose Je prestao, a dva mjeseca na licu mjesta ćelav zakrpe počeo razbiti nova kosa. "

Henna kose: recenzije

  • Ludmila: „Od djetinjstva sam sanjao luksuzni ražnju, ali moja kosa je naglo i ispod ramena ne raste. Nakon loše sijeva kose počeo razbiti užasno, a imao sam ih obrije vrlo kratko. Nekako liječiti ih, odlučio sam kupiti kane. I nisam bio u zabludi, već nekoliko godina, ja ne znam što je gubitak kose i posjetili savjete. Kosa raste gusta, zdrava i sjajna, moj san konačno ispunio. "

Jednostavne i učinkovite maske za kosu s kanom

Maska od bezbojne kane za jačanje kose

  • U nemetalnih zdjelu na pomiješajte 2 žlice. l. bezbojna kana i malo tople vode, razrijediti na dosljednost kiselo vrhnje.
  • Ostavi pivo ispod peke za 20 minuta.
  • Dodajte nekoliko žlica čičak ili Kotač maslac, jogurt i polstakana žličice vitamina A i E. promiješati.
  • Nanesite smjesu na kosu.
  • Voditelj folijom s plastičnom folijom i toplim šešir.
  • Ostavite da djeluje 30 minuta. Nakon ispiranja s toplom vodom i šamponom.
  • Plavuše treba biti oprezan, jer kosa može steći zelenkasti ton. Da bi se to izbjeglo, nekoliko kapi se mogu dodati masku esencijalno ulje limuna.

Kane za kosu: Korištenje

Maska za brzi rast kose sa kanom

  • Torba kane ulijte svježe pivo kavu i pustiti stajati 20 minuta.
  • Doda se 2 h. L. suho senf i malo šećera. Pomiješajte i nanesite na korijen kose.
  • Krajevi kose za podmazivanje bilo kozmetički ulje.
  • Zamotajte kosu i ostaviti 15-20 minuta.
  • Rezultat nakon takve maske ne traje dugo, kosa će početi rasti nevjerojatnom brzinom.

Maska s kanom za pretjerano suhe i lomljive kose

  • U nemetalnih zdjelu na pomiješajte 2 žlice. l. bezbojna kana i malo tople vode, razrijediti na dosljednost kiselo vrhnje.
  • Infuzijama dati 20 minuta.
  • Dodaj 1 h. Litri. ekstra djevičansko maslinovo ulje i 1 žlice. l. ricinusovo ulje.
  • Dobro izmiješati i dodati nekoliko kapi eteričnog ulja naranče i ružmarina.
  • Zamotajte kosu i zamotajte ručnikom i ostavite 40 minuta.
  • Nakon prve prijave ćete osjetiti učinak. Kosa postati mekana, jarke i sunčan. Mjesec dana kasnije, primijetit ćete da je vaša kosa je postala puno jača i elastičnija.

Henna kose: masku

Kane za kosu: Negativne kritike

  • Elena: „Kana je štetan za kosu. Poznato je da se sve brijači i liječnici trichologist. Ne olabavi struktura kose, suho vlasište, česta upotreba će matiranje kosu i gotovo ne uklanjaju. Mnogi kažu da nakon korištenja kane kosa postaje gušća, ali to je zbog činjenice da skalama usponu kose. To daje iluziju volumena, ali u stvari je kosa oštećena i gube sjaj i vlagu. Ne mogu reći da je kana je štetan kemijski boje, ali ono što nije korisno. - to je sigurno "
  • Pauline: „kane potpuno prkosi blondirovanie. Ako pokušate posvijetliti kosu, oslikana s kanom, doslovno „pozeleni”, koje se dogodilo za mene. "
  • Svetlana: „Imam dvosmislen stav prema kane. Njegove prednosti za kosu bez sumnje, ali mi se ne sviđa činjenica da je jako loše isprati iz kose, trebate zadržati za dugo vremena, ali rezultat nije uvijek sretan, na primjer, obojana tamno smeđa kosa mi kane je čudna ljubičasta. Neću reći da je kane mi se to ne sviđa, ali moram ga bojiti više neću koristiti. Sada ću uzeti samo bezbojno kane i samo tretman za kosu maske. "

Henna kose: recenzije

Dakle, da nedostaci kane je i činjenica da je nemoguće predvidjeti što hlad će steći na kosu. Sve dlake vide prirodne boje je vrlo individualna: na slabe i oštećene kose, može dati vrlo svijetle boje, i gusta struktura, guste kose ne mogu uzeti. Za siva, izbijeljene i kemijski kovrčava kosa ne pristaje. Kana je gotovo nemoguće slikati umjetna bojila, tako da ćete morati čekati da se potpuno isprati ili još nije u potpunosti narasla kosa.

Iranski prirodni kane boje kose crvene, ali sada ima dosta boja i nijansi popularne boje, i aditiva u njima nisu uvijek bezazlene. Naravno, oni mogu biti prirodni, na primjer, kava ili karanfil, ali većina proizvođača staviti kemijska pročistača i metalne soli, i oni mogu izazvati znatne štete na svoju kosu.

također bojanje kose Kana - prilično dug i težak proces. Ponekad je potrebno da bi kosa do 6 sati, tako da ljudi koji žive u non-stop, ova metoda primjene ne može biti prikladno.

Kako obojati kosu kanom?

Kane za kosu: kako obojati kosu kanom?

Ako težio sve prednosti i mane, ali se odlučila za boju kose sa kanom, onda morate zapamtiti nekoliko jednostavnih pravila:

  1. Nanesite kane potreban za svježe oprana, lagano vlažnu kosu.
  2. Kuhati smjesu u kojem slučaju ne može biti u metalni jelo, bolje ako će jela biti staklo ili keramika.
  3. Pranje kose sa kanom, ne možete koristiti šampon, temeljito isperite vodom bolju kosu, a zatim primijeniti uređaj i isprati.
  4. Pokušajte prva tri dana nakon što slika nije oprati kosu, a zatim boja će intenzivnije razvijati.
  5. Već nakon prvog pranja kose šamponom kosa će dobiti lijep, trajan boju i poznatu strukturu.

Bez sumnje, istočne žene su stručnjaci u ljepoti, te iskorištavanjem svog dugogodišnjeg iskustva, ne možete samo slikati kvalitetu, ali i poboljšati vaše kose. Kana, kao i sve druge proizvode, može biti i kvalitativni, a ne vrlo dobro, pa kad kupite budite sigurni da obratite pozornost ne samo na cijenu ugodna, ali i na sastav kane. Imajte na umu da kana isušuje kosu, pa ako ste vlasnik suhu kosu, dodati u masku s kanom kefir, kiselo vrhnje ili kozmetičkih ulja. kana pogodno za masnu kosu.

Vidi također:

Bojiti kosu kanom ne smije biti više od dva puta mjesečno. Ako želite uživati ​​u svim prednostima kanom, ali su se bojali da se pokvari boju kose, pokušajte šamponi i uređaja s sadržaju bezbojne kane. Izbor tih sredstava je vrlo velik, oni mogu tražiti policama supermarketa ili naručiti online.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan