Uzroci gubitka kose. Metode liječenja i mišljenja

Svatko želi imati zdravu kosu. Ovo pitanje je relevantno za muškarce i žene. Gubitak kose - težak problem. Pronaći rješenje, potrebno je utvrditi razloge ispravno.

To uzrokuje ozbiljne gubitak kose

Ako vam je kosa počela padati jače nego inače, trebali biste pokušati otkriti uzrok. To vam omogućuje da odaberete najučinkovitiji način da ih liječiti.

Uzroci gubitka kose.

Dobne promjene. Ojačana gubitak kose u žena je često slučaj tijekom menopauze. Menopauza je povezana sa smanjenjem razine estragona hormona koji je odgovoran za duljinu života kose. Tijekom tog razdoblja, stanjivanje kose obično ravnomjerno tijekom cijele glave.



Trudnoća i porođaj. Dijete vrijeme i period čekanja odmah nakon rođenja - trenutak prilagodbe tijela. Kada rada iza sebe, kosa stanje obično pogoršava. To je zbog prirodnih promjena razine hormona, anemija i teške umora.

Stres. Stres - čest uzrok gubitka kose u žena, čak i na mladoj dobi. Fizičko preopterećenje, nedostatak sna i kroničnog umora. Kao rezultat negativnog utjecaja na cijelu kosu postepeno stanjuje.

Abnormalnosti u tjelesnim sustavima. Budući da je zdravlje kose ovisi o općem stanju svih internih sustava, gubitak kose obično se suočavaju osobe s oslabljenim tijela. Razlozi mogu biti smanjena imuniteta i prehlade. Jaka gubitak kose obično je popraćena bolesti endokrinog sustava, na primjer, dijabetes. Posebno jak gubitak vidio u ljudi koji boluju od raka i podvrgnuti kemoterapiji.

Metabolički poremećaji. To je osobito važno da ne zaboravite o održavanju ravnoteže hranjivih tvari u tijelu! Danas, mnoge žene su se suočili na snagu, pokušavajući mnoge vrste dijeta. Nepravilne prehrane i nagli gubitak težine uvelike je potrošen, to ne ide u korist i kose. Oni nemaju dovoljno hranjivih tvari potrebnih za održavanje zdravog izgleda i rasta. Kao rezultat toga, ona počinje da se taloži.

Mehanička, kemijska i toplinska efekte. U nastojanju da se stvori savršen izgled, mnogi ljudi ne razmišljaju o nuspojavama. Zdrava kosa uzrokuje veliku štetu na ekstremnim promjenama temperature prilikom korištenja sušila za kosu i glačala, uske kape. Zbog trenutnih modnih žena pokvariti kosu Perm, česte rasvjeta, razraditi frizure s runom. Kosa ne može izdržati napad i pada.

Vidi također:

Gubitak kose: uzroci i liječenje

Problem liječenja kose prolijevanja je vrlo teško, jer Uzroci gubitka kose, puno. Kao rezultat produženog izlaganja različitih negativnih čimbenika, kako vanjskih i unutarnjih, prvi koji pate kožu - to poremećen mikrocirkulaciju i voda-ulje ravnotežu, a to dovodi do pogoršanja u ishrani folikula kose, i kao rezultat, i jak gubitak kose.

Kozmetologija je sada široko napredovala u rješavanju problema gubitka kose. Dakle, kirurški problem ćelavosti je transplantacija. Tu su također učinkoviti kod kuće, narodnih lijekova. Suvremene metode liječenje gubitka kose uključuju primanje posebne lijekove i dodatke prehrani, normalizaciju prehrane, masaža vlasišta i razne fizioterapiju, masku tretman i mesotherapy. Su odabrani za liječenje kose prolijevanja i znači kućnu upotrebu, kao što su biljni lijek.

Ćelavost lijekova: recenzije

Uzroci gubitka kose. Metode liječenja i mišljenja

  • Elizabeta: Dugo pate od gubitka kose. Nikad nosio ih labav, uvijek su u rep. Jedan je htio da se riješi problem, prošli potrebne testove, ispostavilo se hemoglobin smanjen. Ispuštaju lijek za poboljšanje željeza Sideral. Mjesec dana kasnije, hemoglobina povećala i kosa prestala ispadati jako.
  • Schur: postati jači stanjivanje kose. Otišao sam do liječnika. Ispostavilo se, morate potrošiti na željezo dodataka, kao Siderala. Veliki učinak!
  • Marija: Ja sam na mom primjeru, ja savjetovati losion Dixidox de Luxe Forte №3.4 papar. Ona se utrljava u kožu. Bolje je kupiti šampon s tom istom poduzeću Diksidoks # 3.1. Jesen zaustaviti opadajući kose na čelu i nestati. Nakon otprilike tri mjeseca sve će biti obnovljena.
  • Lice: Najvažnija stvar na gubitku razumjeti razlog. U mom slučaju je anemija. Strašno osjećaj, glava vrti. Slabost, a kosa ispala loše. Pomogao mi Sideral. Mislim da je ova droga ne analogni. Sviđa mi se 14 dana rezultiralo u tijelu u normalu.

Šampon: recenzije

  • Annie: Uz pomoć gubitak kose šamponom, ali nije 100 posto, naravno. Polovni Fitoval svidjela, ali gubitak nije u potpunosti riješen problem.
  • Valeria: Nevjerojatno šampon! Fitoval kupio u ljekarni za 350 rubalja. Moja kosa na prsa, od ušiju suhim, razmažena pojašnjenja. Bez balzam uređaj radi. Samo uz ovaj šampon je zaboravio što je balzam, kosa, zapanjujući! I to se više ne ostaje na češlju!
  • Marina: Nakon rođenja svoje kćeri, a kosa joj je počela tanka mnogo. Nakon svakog ispiranja uspona. Kupio sam vitamine i Fitoval šampon serije u žute i crvene boce. Sretna s tim alatima.

Gubitak kose može se liječiti! Ono što je najvažnije, utvrditi uzrok problema. To je najbolje potražiti stručnu pomoć. Liječnik će odabrati odgovarajući tretman se temelji na rezultatima analiza i stanje vaše kovrče. Terapija lijekovima može dopuniti tradicionalne metode za jačanje pozitivan rezultat.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan