Šampon Snaga: mišljenja liječnika. Sastav i upute za uporabu

Šampon konjskih snaga - relativno novi proizvod, koji se pojavio na domaćem tržištu u 2011. godini. Od tada, on je stekao popularnost među mnogim lijepši spol, uključujući i show-poslovni zvijezda. proizvođači šampon obećanje odbjegli učinak, zdrava i lijepa kosa. Dakle, da li je u tome i da kupci kažu o konjskih snaga?

Šampon Snaga: sastav

Ovaj šampon je analogni novca za konje. Znanstvenici su analizirali stanje konja griva, odlučio je napraviti poseban šampon za ljude koji ima puno prednosti:

Šampon snaga motora: mišljenja liječnika

  • Šampon pruža njegu kose stručno: klima uređaj, čišćenje i laminata;
  • Objekt ima tekuću konzistenciju, lako oprani i ima lijep svjež miris;
  • Konjska snaga, prema proizvođačima, pomoći da biste dobili osloboditi od gubitka kose, dodaje sjaj i volumen, uklanja lomljivost.
  • Zahvaljujući elektrifikacije znači kosa je izgubila. Osim toga, oni su manje zbunjeni i lakše počešljati.
  • Loshadinayasila ima ljekoviti učinak, smanjuje upalu i ubrzava proces ozdravljenja rana i posjekotina.
  • U šampon sadrži korisne komponente koje utječu na kosu, dati im dobro njegovan i zdrav.


Dakle, osnovni sastojci konjskih snaga su kako slijedi:

  1. Provitamin B5 - to stvara zaštitni film na kosi koji štiti kosu od topline i sušenja;
  2. Lanolin - njeguje kožu, čuva prirodnu ljepotu i snagu kose, regulira ravnotežu vode;
  3. Kolagen - zaglađuje ljuske kosu, vlaži kožu dlake, štiti od negativnog utjecaja na okoliš, vraća strukturu niti;
  4. Natrij laureth sulfat - pruža dobru pjenjenja šampon;
  5. Kokoglyukozid - surfaktant, proizveden iz ulja kokosovog oraha i škroba. Zbog tvari, KS idealan je za osobe s osjetljivom tipu vlasišta;
  6. Kolagen hidrolizat - tvar koja jača i njeguje kosu cjedilu;
  7. Gliceril stearat - prirodni emulgator koji ubrzava rast kose. Zbog tvar kosa postaje gusta i sjajna,
  8. dietanolamid masne kiseline - vlaži kožu, sprečavanje suhu kožu i perut.
  9. Osim ovih sastojaka u pripravku se često dodaje konjskih snaga propolis ekstrakata, pšenice proteina i breza katran. Zahvaljujući prirodnim sastojcima, šampon je postao još više koristan.

Snaga šampon: Upute za uporabu

Ono što treba obratiti pozornost na prvom mjestu - to je dosljednost. Ona ima prozirnu boju, ugodan i lagan miris. Za razliku od šampona za konje, to ne znači da se razrijediti u vodi.

Trajanje uporabe šampona - drugi nijansa. Kako bi vi ne želite da se stalno prati kosu ne preporučuje ovaj lijek. Inače, kosa će početi padati i razbiti nemilosrdno. To je najbolje da se izmjenjuju korištenje konjskih snaga i drugih. Šampon za kosu.

Snaga se koristi samo kao običan šampon: nanesite na mokru kosu, pjenu za masažu i temeljito isperite vodom. Ako je potrebno, ponovite postupak.

Šampon za čestu uporabu i prodaju u bilo kojoj drogeriji, što je dostupna svima.

Šampon Snaga: ocjene

Šampon snaga motora: mišljenja liječnika

  • Alina, 24 godina: Nisam obdareni guste i zdrave kose. I oni se penju snažno u ljetnim mjesecima. Pokušala sam sve moguće načine, ali ništa nije pomoglo. Odlučio pokušati konjskih snaga, rezultat me volja. Kosa postaje golema, svilenkasta i imaju manje pada.
  • Aleksandar, 32 godine: Prvi put sam čuo za šampon na TV-u i odlučio ga isprobati. Rezultat je ugodno iznenađenje: kosa bila sjajna, svilenkasta i lako se češlja. Nastojim koristiti šampon svaki dan, a jednom tjedno za prevenciju.
  • Oksana, 19 godina: Kupio sam u ljekarni čudo šampon i jako razočaran! Nadalje promovira brand i cijenu, imam nipošto iznenađen. Kosa kao što su bili dosadno, a ostaju bez novca i slomljena. Usput, cijena za to u usporedbi s drugima. Šamponi, a ne demokratska.
  • Svetlana, 29 godina: Snaga Nisam poput: loše pjena učinak odvija brzo, bilo je perut. Perut šampon tretira za dugo vremena i odlučio ne kupiti to znači više.
  • Ekaterina, 35 godina: Ja stvarno volio šampon: dobar alat po pristupačnim cijenama. Nakon što mu je kosa jednostavno stane, ne zbune i sjaj. Proizvođač nije varao gustom kose učinak - oni su mnogo deblji.

Uređaj šampon snaga motora: recenzije

  • Kristina, 23 godina: Ne primijetili nikakav učinak da proizvođač obećava. Sušilo za brzo postati masna, šampon loše oprana. možete kupiti puno bolji lijek za takvu cijenu.
  • Alena, 28 godina: Volim konjskih snaga, njega ne bi trgovine za bilo koji drugi šampon .. Koristite šampon-uređaj sam vratiti prirodnu snagu i ljepotu kose, iako svaki dan sam slagati niti daske, sušilo za kosu i zemljišta često obojana. Nikad nisam vidio svoju kosu u dobrom stanju nakon primjene šampon-regenerator konjskih snaga. Savjetujem svima!
  • Nadezhda, 42 godina: Nakon šamponiranja pojavio strašan svrab vlasišta i perut. Možda sam samo nije došao, iako kćeri isti problem nakon upotrebe.

Vidi također:

Šampon konjskih snaga odnosi se na vrstu profesionalnih agenata. To je dobro čisti kosu, dajući im zdrave sjaj, silkiness a volumen se povećava gotovo dva puta. Unatoč činjenici da je šampon se prodaje u ljekarni, nije ljekovit, ali mogu smanjiti gubitak kose i perut. Unatoč pozitivnim osobinama, KS ima negativne ocjene, tako da je na vama - da li ga koristiti ili ne.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan