TBX: dokazano sredstvo za jačanje i oporavak noktiju

Imate li san lijepa, dobro njegovan i snažnim noktima? Postići odlične rezultate pomoći će razvoj tvrtke poznatih imena. Lijek koji djeluje iznutra i doslovno spašava čak i većina lomljive nokte i stanjivanje, zove TBX. U posljednje vrijeme, sve više i više žena dati prednost.

Lijek omogućuje TBX jačanje noktiju u bilo kojoj državi. Ovo je prvi terapijski sastav kozmetičkih tržištu, što vam omogućuje da se impresivne rezultate za dugo vremena.

TBX: dokazano sredstvo za jačanje i oporavak noktiju

Ime TBX sredstava - kratica od engleskih riječi: Iceberg - ledenog brijega, velik - ogroman, X - Sliku 10. dešifriranje nije posve jasno: briga, kao sante leda. Dno crta je da potrošači vidjeti samo vidljivu stranu postupka (u vrh ledenog brijega) - savršeno glatka i zdrava manikura. Osnova izvrsnih rezultata - unutarnje snage, promicanje vratiti - ostaje skriveno.

Glavna razlika između ove skrbi iz raznih pojačanje premaza na tržištu je danas da TBX savršeno prianja na površinu nokta i prodire u njihovu samu strukturu. Dakle, ne može biti uklonjena s posebnim tekućine za uklanjanje akril i gel noktiju, ona raste zajedno sa prirodnim noktima. Osloboditi od premaz može biti samo mehanički rezanjem škarama.



Opseg TBX sustav impresivno širok. Priprema se uspješno koristi od strane:

  1. Oporaviti ili koristiti u kombinaciji tretman posebno slab, a oštećeni noktiju;
  2. Kako ispraviti štetu, kao što je parčad, raslojavanje na rubu nokta;
  3. Kao zaštitnog sloja ispod laka, gela, gel laka za nokte.

Kako raditi s TBX: opis postupka

Sustav se sastoji od nekoliko lijekova koji se koriste u kombinaciji. U prosjeku, kako bi se postigli vidljive rezultate, potrebno vam je oko 3-15 tretmana.

Učestalost primjene sastav ovisi o stanju laka:

  • Rasti nokte (nakon uklanjanja umjetnih materijala / layer): 1 put tjedno.
  • Rasti nokte koji imaju manju štetu: 1 svaka 2 tjedna.
  • Da urednim noktima, koje ne trebaju dodatnu rehabilitaciju i liječenje: 1 svaka 3 tjedna.

Kako raditi s TBX

Liječenje vrijeme - oko 15 minuta. Prije samog početka sa nokta je uklonio staru boju ili bilo koji drugi premaz. U obliku slobodnog ruba. Izvođenje hardverski manikuru. Nakon njega, nokti moraju biti potpuno suhi. Temeljito dezinficirati noktiju ploče.

Nadalje TBX Popravak znači primijeniti na sve štete. Oni trebaju popuniti sastav. Suhi nokti pod sušilom za kosu. Fix premazivanje pod LED svjetiljke za 1 min. ili UV žarulje - 2 min.

Ukloniti disperzije sloj. Nanesite lijekove na čitavom površinom nokta. Sušena opet sušilo za kosu.

Potopiti preko površine nokta krpom bez spužve. Suho oblaganje LED svjetiljke za 1 min. Ukloniti disperzije sloj. opet ponovili posljednji korak.

Nakon toga, nokti se može primijeniti na bilo koju vrstu laka. PODRUČJE zanoktica poželjno liječenje bilo prehrambene ili hidratantna ulja.

Ovaj postupak je potpuno siguran i dopustio ni da trudnice, koje se često žale na probleme sa noktima. Mnogi su na početku stratificirati tijekom trudnoće dijete. Tinejdžera kao skrb može biti učinjeno, počevši s 14 godina, kada su u potpunosti formirane ploče nokta.

Za održavanje ljepote prirodne nokte - pravi pronaći. Manikura postaje toliko uređenih, glatko i prirodno, to ne mora nužno postati lakiranje.

TBX znači za nokte: potrošačke recenzije

TBX znači za nokte: potrošačke recenzije

  • Elena: Nedavno sam pokušao postupak s TBX znači za sebe. Nokti su mnogo čvršće. Oni imaju dobro njegovan izgled koji si mogu priuštiti to učiniti bez ukrasne lak.
  • Rita: Uvijek sam bio problematične nokte. Oni sloilis, razbio - ja jednostavno nisam učinio! Rasti lijepu manikuru nisu uspjeli. Prijatelj savjetovao mi TBX novi postupak. U početku nisam vjerovao da će pomoći. No, rezultat je bio sam zapanjen! S TBX moji nokti rastu brže prestao ljuštiti i slomiti. Nema problema narasti do željene dužine.
  • Daša: Nisam majstor manikuru, ali je radio s sredstvo TBX sama kod kuće. Ja sam sve upute i na desnoj strani. Naravno, nemam posebne lampe, ali ja još uvijek dobio dobar rezultat. Glavna stvar je ne žurite!

Vidi također:

Novi noktiju TBX - impresivan razvoj stranih znanstvenika. Ovaj jedinstveni proizvod prodire u strukturu laka i rješava većinu problema svoje zdravlje i izgled iznutra. Učinak traje toliko dugo da ne možete priuštiti da škrtariti na postupak čineći ga u kozmetičkom salonu provjereni od strane kvalificiranog majstora.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan