Biogel noktiju: recenzije

Biogel ili znanstveno bioskulpturny gel, Postao je novost u noktiju dizajn. Njegova glavna funkcija - je oštećena jačanje noktiju.

Mnogi kozmetički saloni nude koristiti ovaj postupak, obećavajući da korištenje Biogel napraviti noktima lijep i snažan. No, prije nego što pokušate ljepota industrija nudi na sebe, poželjno je da se upozna s mišljenjem onih koji su iskoristili Biogel!

Biogel noktiju: mišljenja stručnjaka

  • Centar, Moskva 'Biogel je prirodni proizvod, sastoji se od 75% proteina, izrađen na bazi smole tikovine. On je hypoallergenic i stvara vrlo čvrste premaz za nokte. "
  • Salon, Tomsk "Jačanje Biogel nokti - siguran, pouzdan i praktičan način. To vam omogućuje da dišni funkciju nokta. U isto vrijeme hranjiva i jačanje noktiju, sprečava upalu kože, koji se nalazi u neposrednoj blizini, i iritaciju. "


Biogel noktiju: korištenje

  • Centar, St. Petersburg: „Bio-Gel lak za nokte obično se primjenjuje na žene koje žele donijeti svoje nokte kako bi nakon kozmetičke procedure, a za one koji žele ojačati svoje nokte s jakim krhki i piling.”
  • Salon, Kijev: „Biogel dobro čuva, pod svjetiljka suši odmah. Nokti su ugodne na dodir, mekan, elastičan, što ih sprečava od neuspjeha. "
  • Salon, Novosibirsk "Kada koristite Biogel nokte potpuno zaštićene od okoline, i ako su vrlo kratko, uz pomoć Biogel oni lako mogu rasti. "

Biogel noktiju: praktični recenzije

  • Nastya: „Znam da je majstor ne preporuča pokriti noktiju Biogel dom. Smatra se da bi se dobila glatka premaz može biti točno samo ako imate određene vještine. Nadalje, pitanje kvalitetu imovine koji se prodaju u običnim trgovinama, kao što su atestirani kozmetika prodaje samo kvalificirano stručno osoblje. "
  • Olga: „Pokrivanje Biogel nokte u to vrijeme, što se odabire. Obično to ovisi o željama stanju dužine i noktiju. Za nokte su bile lijepe, nakon korekcije od mjesec dana, ali to obično ovisi o brzini njihovog rasta.
  • Marija: „preporučljivo je da to učiniti za 5 dana prije primjene Biogel, manikura bolje napraviti, ili dan prije.”
  • Ana: "Prije nanošenja na nokat Biogel poželjno provesti postupak hardvera manikuru. To će pomoći da se spriječi piling gela od nokta i samih noktiju s manikuru će izgledati estetski ".

Biogel noktiju: praktični savjeti i mišljenja

Bio-Gel lak za nokte: Korisničke recenzije

  • Marina: „Otišao sam koristiti Biogel prije 2 mjeseca. Nokti nakon što postane ugodna na dodir. Gel sloj takve debljine da apsolutno nije vidljiv. No, duljina velikog Ne mogu to učiniti, jer to nije teško. Dovoljno za duljinu od 7 mm, ali ima veliki”.
  • Liana: „Kada koristite Biogel jako narasla nokti nisu ispravljene, bio-gel je uklonjen i primijeniti na novi. Preporučljivo je koristiti samo usluge obučenih obrtnika, koji će učiniti sve što je učinkovito i neće oštetiti noktima. "
  • Ala: „Ja sam oduševljena Biogel. on duge nokte, naravno, sjedi loše, i nokat se može slomiti, ali ako bi Ukratko, to je samo bajka. "
  • Anya: „Jučer sam napravio sa Biogel nokte. Rezultat - odličan. Ispalo je onako kako sam htjela. Nokti su različite dužine, povećao svoj majstor ih sve biti isto. Ona je rekla da je nužna korekcija jer kad noktiju ponovni rast je manje izložen štetnim efektima. "
  • Nastya: „Ja izgraditi Biogel nokte za gotovo godinu dana. Rezultat je uvijek na vrhu. "
  • Maroussia "U Europi, bio-gel preselila jer je sigurno i pomaže nokti rastu, čineći ih jačima. "
  • Victoria: „Nedavno sam s Biogel nokte, brzo se okrenuo, učinkovito i lijepo.”
  • Svetlana: „Vlastiti noktima dug i jak, ali zašto je središte strane su se suzile. Kad su ruke u vodi, glatke nokte, jednom suha, rotor opet. Lac pa se raspada i puca. Odlučio sam pokušati bio-gel, nokti postaju jači i sada glatka i lijepa. "

Bio-Gel lak za nokte: Korisničke recenzije

  • Danska: „Prvi put jača nokte Biogel Prije 3 dana, rezultat je drago. Nakon izgradnje nokti bili su vrlo slabi, ali je jači od čelika Biogel”.
  • Anastasia: „povećati Biogel nokte. U prva 4 dana je bilo sve u redu, ali onda ispod noktiju s Biogel počeli pogoditi prašinu. Sada ne znam što učiniti, pod akril ne postići ništa. "
  • Natalia: „Ja sam iz nekog razloga postane bio-gel za piling.” Najvjerojatnije, to je zbog niske kvalitete proizvoda koji se koristi za njegovu primjenu, kao i neuspjeh svladavanja tehnologije u izradi noktiju na Biogel. "

Primjena Biogel štiti nokte od pucanja, ljuštenja i nabori. Nokti postaju jači, manje skloni lomljenju. Korekcija noktiju s Biogel ide puno lakše i brže. U Europi, korištenje Biogel akril umjesto čelika za dugo vremena, budući da je sastav toga hypoallergenic i apsolutno sigurno.

Sve recenzije pratiti glavnu savjet: Koristite samo one usluge obučenih obrtnika, koji jamči rezultate visoke kvalitete. U većini slučajeva, korištenje bio-gel za nokte samo pozitivne povratne informacije. Da biste saznali kako koristiti Biogel kod kuće, pročitajte članak Jačanje Biogel nokte kod kuće.

pogotovo za LadySpecial.ru - Julia

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan