Suha smjesa Morinda jesti - to je kako sam prevladao šiljaka

Želim s vama podijeliti svoje iskustvo na raspolaganje nakon kirurških adhezija. Činjenica da sam prošla 3 operacije u trbušnoj šupljini, a ja sam formirao puno priraslica. Liječnici nisu mogli pomoći ništa, samo govoreći: „Što želiš? Za kretanje onoliko operacija i bez bolova u trbuhu - to nije pravi ". Ali ja učiniti nešto od toga ne bi bilo jednostavnije ... Dobri ljudi se savjetuje da proći uređaj za pročišćavanje, kao što su Morinda citrifolia, također poznat pod imenom Noni. Isprva sam uzeo sok od plodova ove biljke, ali ne u čistom obliku, kao da ga nije mogla dobiti, a pomiješana sa sokom od grožđa. Ali ja ne puno pomoći, pa sam otišao u suhu smjesu prijema lišća, korijena i plodova Morinda. Ona joj je 3 puta dnevno uz obroke. Bol u trbuhu sam prošao do kraja drugog tjedna prijem. To je vjerojatno zbog činjenice da Morinda ima analgetsko i sedativno djelovanje i djeluje kao analgetik. Uzeo sam Morinda mjeseca, sada, hvala Bogu, šiljci nemoj me smetati. Morinda također pomaže kod bolesti dišnih i mokraćnih putova, seksualne probleme u muškaraca i žena, u bolestima bubrega i probavnog trakta, reumatizma i poliatritah.Vot još i sve podatke. Tretiraju i oporavak.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan