Po primitku infuzije analize pokazale su poboljšanje

Moja kćer nakon drugog tijeku Riga Medical Institute bio na praksi u infektivnom odjelu jedne od Riga bolnice i tamo slučajno rezati prst, ugovoreno krvlju hepatitisom C je tretirana lijekovima, završio fakultet i počeo raditi na disciplini, ali hepatitisa B, koji je prvi napustio podzemnih i mnogo godina šutnje, još jednom dokazao da je aktivni oblik. Ponovnog tradicionalne metode nije dala pozitivan rezultat, a onda okrenuo sam se „baka”. Nakon što je objavio moj zahtjev, počeo sam dobivati ​​pisma s različitim savjetima. Od mnogih savjeta sam pokupio preporuku jednog od iscjelitelja. ga kontaktirao, on mi je dao dvije dvije litre bocu s mješavinom soka od rusa i kukuta, i rekao kako to treba biti upotreblyat.Predlozhila kćer pokušati liječiti ovaj objekt, no nije se usudila. Ipak, uspio sam je nagovoriti. Počela je piti lijekove, ali ne jedan des.l., po savjetu liječnika, a 1 žličica ujutro na prazan želudac i navečer prije spavanja. Oprao sam se s ništa. Prvo, liječenje je nastavio s pogoršanjem, no ubrzo je otišao poboljšanje. Kći reza, tako da je mješavina soka 1 mjesec, onda je napravio dva tjedna pauze i ponoviti tretman. Prop neko vrijeme, otišao sam u bolnicu i prošao ispitivanja. Oni su pokazali jasan napredak, a liječnik savjetovao svoju kćer nastaviti lechenie.Ona nastavila piti lijekove, a onda je uzeo pauzu za 2 mjeseca, a onda je otišao na recepciji. Propil kćer negdje preko 2 l, a ne piti više, iako je iscjelitelj savjetovao da pije 4 litre mješavine svih sokova. Ali to pomoglo svoju kćer - na zdravstveno stanje još nije zhaluetsya.Parallelno kći uzela heljda s jogurtom. Melje sirove heljde zrna u brašno u mlin za kavu, otopiti 1 žlica to brašno u čašu mlaćenica pije smjesu.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan