U vodi otopi sol izbaci glavobolje

Pozdrav, draga, „Baka!” I sam odlučio podijeliti s vama svoje opytom.Odno vrijeme bio sam jako zabrinut za glavobolje. Samo nisam znao što učiniti i kako pobjeći - bez medikamenata i narodnih lijekova nije pomoglo. Onda me jedan dan u-zakon savjetovao da provede liječenje sa slanim jastučići, detaljno opisuje metodu liječenja. Ali činilo previše lako i, iskreno, ne ulijeva povjerenje, pa sam ih nisu koristili, iako su glavobolje i dalje muchit.Tak sam prošao nekoliko godina. I onda, na kraju, iscrpljen od boli, mislio sam o metodi koja se koristi da se savjetuje in-zakon. Nazvala sam na telefon, određenom receptu i primijeniti ga na sebe. I čudo se dogodilo - ja dobili osloboditi od glavobolje. A budući da to je problem mnogih ljekovitim detaljno odlučio reći čitatelje „baka” Prvo je od svega, ja sam pripremio povez, naborani u 8 slojeva gaze (širina zavoj treba odgovarati visinu čela, a dužina - opsega glave). Nakon toga, zagrijava na temperaturu 60-700S 250 ml vode i 2 otapaju TSP bez najboljih soli. Rezultat je 8% fiziološku otopinu. Brzo topla voda kupaju u čelo, uši, vrat, potopiti u vrućoj otopini gaze, lagano ga stisnuti malo šokiran, da se malo ohladi, a zatim vezao povez na glavi, hvatanje u čelo, uši i vrat. Komprimirati održao sam zabilježio svoju pamučnu maramu. Nakon toga sam legla. Samo nekoliko minuta kasnije bio je olakšanje, ali nismo uklonili zavoj 2:00. Nakon uklanjanja opet okupana glavu toplom vodoy.Tak jednostavnu metodu liječenja za sve isporučene mi glavobolju, ali i kroz ovaj kompresije sam se vratio normalnom tlaku. Savjetujem svima koji ima isti problem kao što sam morao iskoristiti ovaj recept. Uvjeravam nećete požaliti. Zavoj od gaze natopljene u slanoj vodi, može držati do 15 chasov.Day Bogu sve zdravstvene!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan